Baličky sena

Uskladněte seno efektivně s ohledem na jeho výslednou kvalitu. Nabízíme vám baličky sena od předních výrobců v oboru, společností KuhnKverneland. Poskytneme vám záručnípozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů.
Zobrazit produkty výrobce
(13)
(8)
(5)
Balička píce Kverneland 7820 Balička píce Kverneland 7820
Balička píce Kverneland 7820 disponuje samonakládacím mechanismem pro plynulou nakládku a vykládku balíků. Zvedněte balík a zabalte jej během přesunu na úložiště. Balík 7820 umožňuje snadnou a plynulou samonakládku balíků. Balík se plynule zvedne dvěma vodicími válci. Oběžný předpínač fólie zajišťuje rychlé a přesné zabalení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce Kverneland 7850 Balička píce Kverneland 7850
Balička píce Kverneland 7850 je profesionální návěsná balička s pevným stolem a dvěma oběžnými rameny. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička sena KVERNELAND Taarup 7710 Balička sena KVERNELAND Taarup 7710
Balička sena KVERNELAND Taarup 7710 je ideální nesenou baličkou píce pro stacionární provoz, kdy jsou balíky transportovány na skladovou plochu a zde zabaleny. Balička zabalí balíky jeden jako druhý a dělá to šetrně. Lze ji agregovat za traktor jak s přední, tak zadní hydraulikou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička sena KVERNELAND Taarup 7730 Balička sena KVERNELAND Taarup 7730
Balička sena KVERNELAND Taarup 7730 je ideální baličkou píce pro menší traktory. Dokonce i manuální verze nabízí řidičům automatické řezání a založení fólie. Nakládací rameno pracuje s balíky o průměru od 120 do 150 cm. Inovativní konstrukce podvozku pro maximální přenos hmotnosti umožňuje v rozích přenos na kola a dále přenos na traktor. Pravé kolo je schopno se otáčet a tím prodlužuje dráhu. Tím můžete převážet kulaté balíky o hmotnosti až 1000 kg bez protizávaží.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička sena KVERNELAND Taarup 7740 Balička sena KVERNELAND Taarup 7740
Balička sena KVERNELAND Taarup 7740 je silnou taženou baličkou s otočným stolem vhodnou pro balení velkých kulatých balíků. Je určena pro vysoký výkon a umožňuje při balení naložení dalšího balíku. Robustní konstrukce zajišťuje také v obtížných terénních podmínkách spolehlivou funkci. Je schopna pracovat se 2 balíky do hmotnosti 1200 kg.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1110 Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1110
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1110 je ideální model pro balení balíků jak na poli, tak i na místě skladování. Balení na místě skladování znamená minimální riziko jakéhokoliv poškození fólie. Baličky na kulaté balíky jsou k dostání nesené i tažené. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky KUHN řady RW jsou konstruovány s balícím stolem. Široké hnané řemeny zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. Všechny modely jsou schopny balit balíky s průměrem od 1 m do 1,5 m a s šířkou 1,25 m. V závislosti na konkrétních modelech jsou k dispozici různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1200 Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1200
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1200 je samonakládací balička určená pro nakládaní, přepravu a balení balíků i za jízdy. Baličky na kulaté balíky jsou k dostání nesené i tažené. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Tato balička má nůž na fólii nůžkového typu, který zajišťuje spolehlivé uříznutí fólie a její uchycení pro další balík.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1410 Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1410
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1410 je všestranná samonakládací balička střední třídy. Baličky na kulaté balíky jsou k dostání nesené i tažené. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky KUHN řady RW jsou konstruovány s balícím stolem. Široké hnané řemeny zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. Všechny modely jsou schopny balit balíky s průměrem od 1 m do 1,5 m a s šířkou 1,25 m. V závislosti na konkrétních modelech jsou k dispozici různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1610 Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1610
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1610 je ideální stroj pro zemědělce, kteří potřebují výkonnou  a efektivní baličku. Baličky na kulaté balíky jsou k dostání nesené i tažené. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky KUHN řady RW jsou konstruovány s balícím stolem. Široké hnané řemeny zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. Všechny modely jsou schopny balit balíky s průměrem od 1 m do 1,5 m a s šířkou 1,25 m. V závislosti na konkrétních modelech jsou k dispozici různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička na kulaté balíky KUHN RW 1800 Tažená balička na kulaté balíky KUHN RW 1800
Tažená balička KUHN RW 1800 je určena pro velké výkony a vybavena je nejnovější technologií. Baličky na kulaté balíky jsou k dostání nesené i tažené. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky KUHN řady RW jsou konstruovány s balícím stolem. Široké hnané řemeny zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. Všechny modely jsou schopny balit balíky s průměrem od 1 m do 1,5 m a s šířkou 1,25 m. V závislosti na konkrétních modelech jsou k dispozici různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička hranatých balíků KUHN SW 1114 Nesená balička hranatých balíků KUHN SW 1114
Nesená balička hranatých balíků KUHN SW 1114 je schopná balit středně velké balíky s hmotností až 1200 kg. Stejně jako baličky řady RW, tak i řady SW jsou k dostání v nesené nebo tažené verzi. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky na hranaté balíky řady SW jsou vybaveny dvěma páry nastavitelných ocelových válců s vroubkovaným profilem, které zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. V závislosti na modelu je možné balit střední a velké hranaté balíky i kulaté balíky. K dispozici jsou různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička KUHN SW 1614 Tažená balička KUHN SW 1614
Stejně jako baličky řady RW, tak i řady SW jsou k dostání v nesené nebo tažené verzi. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky na hranaté balíky řady SW jsou vybaveny dvěma páry nastavitelných ocelových válců s vroubkovaným profilem, které zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. V závislosti na modelu je možné balit střední a velké hranaté balíky i kulaté balíky. K dispozici jsou různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Univerzální NON-STOP balička KUHN SW 4014 Univerzální NON-STOP balička KUHN SW 4014
Univerzální NON-STOP balička KUHN SW 4014 je ukázkou inovací v balení. Univerzální balička se samonakládáním je vybavena patentovaným systémem AutoLoad pro automatický proces balení. Stejně jako baličky řady RW, tak i řady SW jsou k dostání v nesené nebo tažené verzi. Všechny modely jsou vybaveny jedním nebo dvěma hliníkovými držáky fólie pro 750 mm roli balící fólie. Všechny baličky mohou být vybaveny automatickým nožem na balící fólii. Baličky na hranaté balíky řady SW jsou vybaveny dvěma páry nastavitelných ocelových válců s vroubkovaným profilem, které zajistí bezproblémové otáčení balíku pro správné zabalení do fólie. V závislosti na modelu je možné balit střední a velké hranaté balíky i kulaté balíky. K dispozici jsou různé ovládací systémy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.