Drtiče a štěpkovače

Zobrazit produkty výrobce
(49)
(2)
(3)
(7)
(1)
(18)
(10)
(8)
Drtič TS INDUSTRIE GS Cobra 75 DS Drtič TS INDUSTRIE GS Cobra 75 DS
Bezkonkurenční a maximální výkon drtiče TS INDUSTRIE GS Cobra 75 DS zaručí Váší plnou spokojenost.  Nenovější štěpkovač s patentovaným smíšeným rotorem  a má ve stndartním vybavení 20 kladiv s vložkami a 4 čepelemi.  Výkon stroje udává motor KOHLER se 4 válci 75 hp. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Viper 50 DS Drtič TS INDUSTRIE GS Viper 50 DS
Snadné ovládání a vysoký výkon drtiče TS INDUSTRIE GS Viper 50 DS. Tento produkt je vybaven patentovaným smíšeným dvojitým Mix rotorem. Je zde kompletní DRI systém, což znamená kompletní odhlučněnou kapotu a tím snížení hluku o 3 dB.V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Cougar 18PTO Drtič TS INDUSTRIE GS Cougar 18PTO
Kompaktní a efektivní to je drtič TS INDUSTRIE GS  Cougar 18  PTO. Tento stroj je vhodný pro menší traktory s menším výkonem. Na provoz tohoto štěpkovače stačí trakor o síle min. 25 HP. Stroj má 6 kladiv a 2 čepele na patentovaném Mix rotoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Viper PTO Drtič TS INDUSTRIE GS Viper PTO
Všestranný a vysoký výkon drtiče TS INDUSTRIE GS Viper PTO zaručuje vysokou pracovní rychlost. Tento model je hnaný vývodovou hřídelí hřídelí z traktoru. Je určen pro traktory se silou minimálně 70 HP. Stroj je vybaven železným vkládacím pásem. Ten umožňuje drtit/štepkovat i drobný materiál bez rizika vtažení obsluhy stroje. Stroj je ideální pro profesionály zabývající se údržbou zeleně.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE GM 10M Štěpkovač TS INDUSTRIE GM 10M
Jeden z nejkompaktnějších štěpkovačů, to je GM 10 M. Tento produkt je pouze 80 cm široký, pro snadnou manipulaci ve stísněných prostorách zahrad a parků. V základním provedení má tento stroj štěpkovací disk se dvěma noži. GM 10 M je speciálně vyvinut pro transport na připojném vleku nebo v přepravním prostoru dodávek. Je ideálně určen pro manší službaře popřípadě pro obecní úřady apod. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 35 DS Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 35 DS
Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 35 DS je odhlučněná verze se kterou zvládnete zpracovat ještě více vegetace a větví. K velkému výkonu stroje GS Super Premium 35 DS byl přidán chytrý DRI systém, který zaručí redukci hluku o 3 dB.  Díky snížené hlučnosti je tento stroj dokonale přizpůsoben pro práci v parcích a jiných veřejných prostorech. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 30DR Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 30DR
Jednoduchost, výkonost a účinnost jsou hlavní vlastnosti drtiče TS INDUSTRIE Super premium 30 DR. Stroj je vybaven 30 koní silným, kapalinou chlazeným motorem Yanmar se třemi válci. Tento štěpkovač má možnost snížení emisí ve volitelné výbavě. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Lynx 14P Drtič TS INDUSTRIE GS Lynx 14P
Kompaktní snadno ovladatelný drtič TS Industrie GS Lynx 14P. Dieselová verze vybavená motorem o výkonu 14 koní s hydraulickým čerpadlem. Ve výbavě, nastavitelná oj, stabilizátor zadní nohy a zakládací klíny. V základní výbavě tohoto štěpkovače je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h. Tento stroj je ideální pro službaře, obce a mnohé další, kteří potřebují snadno přemistitelný drtič odpadu. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Premium 22P Drtič TS INDUSTRIE GS Premium 22P
Robustnější a spolehlivý drtič TS INDUSTRIE GS Premium 22 P, je určen především pro větve. Tento produkt je vybaven patentovaným smíšeným rotorem, který má 10 kladiv a 2 čepele. Díky velkému nakládacímu prostoru se snadno dávkuje a díky průhledné ochranně v nakládacím prostoru maximálně bezpečný. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Puma 35D Drtič TS INDUSTRIE GS Puma 35D
Výkonný, víceúčelový a snadno ovladatelný štěpkovač TS INDUSTRIE GS PUMA 35 D. Je vybaven silným naftovým čtyřválcovým motorem KUBOTA se silou 35 koní. Díky patentovanému smíšenému rotoru je připraven na velkou zátěž. Extra velký vkládací stůl umožňuje udržet tempo při zpracování materiálu a maximální efektivitu práce. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Tiger 25 P/D Drtič TS INDUSTRIE GS Tiger 25 P/D
Robustnější a spolehlivý drtič TS INDUSTRIE GS TIGER 25 P (Benzin) / D (Diesel), má široké uplatnění, zvládá drcení dřevní hmoty až do průměru 14 cm. Tento produkt je vybaven patentovaným smíšeným Rotorem, který má 8 kladiv a 2 čepele. Díky velkému nakládacímu prostoru se snadno dávkuje a díky průhledné ochranně v nakládacím prostoru maximálně bezpečný. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE GM 10M/80 Štěpkovač TS INDUSTRIE GM 10M/80
Malý univerzální štěpkovač typu GM 10 M / 80 je v základní výbavě na montován na podvozek uzpůsobený pro 80 km/h rychlost. Proto je snadno dopravitelný téměř kamkoliv. Systém NO STRESS reguluje rychlost podavače a brání tím stroj proti ucpání.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE GM 10Z Štěpkovač TS INDUSTRIE GM 10Z
Štěpkovač TS INDUSTRIE Verze GM 10 Z je hnaný vývodovou hřídelí menších traktorů a to od pouhých 14 HP. Stroj je vybaven nastavitelnou rychlostí zpracování. A samozřejmě také NO STRESS systémem, který zabraňuje ucpávání materiálu. Je ideální pro malé zemědělce, kteří likvidují náletové porosty kolem svých polí. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač Junkkari HJ 250 Štěpkovač Junkkari HJ 250
Štěpkovač Junkkari HJ 250 je osazen masivním štěpkovacím diskem. Materiál je vkládán na štěpkovací disk pod úhlem, ostří se tak dotýká materiálu vždy jako první. Tato vlastnost usnadňuje práci stroje a zároveň šetří vynaloženou energii. Ostří může být nastaveno podle požadované velikosti štěpky. Štěpkovací disk je opatřen vynášecími lopatkami, které spolu s otočnou výstupní naklápěcí koncovkou usnadňují rozhození štěpky či plnění odvozního prostředku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač URBAN SMH110 Štěpkovač URBAN SMH110
Štěpkovač URBAN SMH110 je mobilní a výkonný. Je poháněný motorem Briggs & Stratton VANGUARD o výkonu 35 HP. Motor je standardně vybaven elektrickým startérem, kontrolkou mazání, počítadlem motohodin a ukazatelem množství paliva v nádrži. SMH 110 je usazený na bržděném přívěsu s SPZ. Štěpkovač je na přívěsu umístěn na točně a je možné s ním otáčet v úhlu 360°. Točnu lze západkou zajistit v 8 polohách po 45°. Proti přetížení je štěpkovač chráněn prokluzem řemenů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač URBAN EM110 Štěpkovač URBAN EM110
Štěpkovač URBAN EM110 je poháněn třífázovým motorem s výkonem 18,5 kW. Na přání je možné instalovat elektromotor s výkonem pouze 15kW (možno připojit do zásuvky 32 A). Štěpkovač EM110 má schopnost zpracovat větší průměr materiálu než EM70. Tento typ je velice vhodný pro zpracování odpadního materiálu (prkna, latě, odřezky) a dále menších kmenů o průměru do 12 cm. Proti přetížení je štěpkovač chráněn prokluzem řemenů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač URBAN HM70 Štěpkovač URBAN HM70
Štěpkovač URBAN HM70 s hydraulickým pohonem je využíván v zemědělství, v technických službách, při správě a údržbě silničních a železničních cest, ale i při údržbě sadů. Zdrojem hydraulického oleje je energetický prostředek, ke kterému se štěpkovač připojuje přes hydraulický rám a 2 hydraulické rychlospojky. Všechny štěpkovače URBAN s hydromotorem jsou vybaveny vlastním tlakovým ventilem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač Junkkari HJ 170 Štěpkovač Junkkari HJ 170
Štěpkovač Junkkari HJ 170 je určen pro štěpkování dřevní hmoty do průměru 17 cm. Disk se čtyřmi noži je poháněn od vývodového hřídele traktoru, jejíž otáčky mohou být v rozmezí 540 - 1000 ot/min. Materiál je přiváděn k masivnímu disku pod úhlem 45°. Toto provedení usnadňuje vlastní řez a snižuje tak energickou náročnost. Požadované velikosti štěpky se dosahuje nastavením vysunutí nožů na disku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač Junkkari HJ4 Štěpkovač Junkkari HJ4
Štěpkovač Junkkari HJ4 je osazen masivním štěpkovacím diskem. Materiál je vkládán na štěpkovací disk pod úhlem, ostří se tak dotýká materiálu vždy jako první. Tato vlastnost usnadňuje práci stroje a zároveň šetří vynaloženou energii. Ostří může být nastaveno podle požadované velikosti štěpky. Štěpkovací disk je opatřen vynášecími lopatkami, které spolu s otočnou výstupní naklápěcí koncovkou usnadňují rozhození štěpky či plnění odvozního prostředku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE 150M, 190M, 250M Štěpkovač TS INDUSTRIE 150M, 190M, 250M
Mobilní štěpkovače TS-INDUSTIE 150M, 190M, 250M jsou nejmenší z řady tažených štěpkovačů určených pro městský provoz. Německý výrobce je zárukou kvality. Tyto štěpkovače jsou vhodné do komunálních služeb nebo pro velmi náročné uživatele s velkým pozemkem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2 3>>
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.