Lisy na kulaté balíky

Zabalte snadno a rychle seno do úhledných a kulatých balíků. Nabízíme vám lisy na kulaté balíky od předních výrobců v oboru, společností Kuhn a Kverneland. Tyto stroje jsou precizně zhotovené s důrazem na užitnou hodnotu a použité materiály. K tomu vám poskytneme nejen záruční, ale také pozáruční servis v našem servisním středisku zemědělské techniky v Týništi nad Orlicí.
Zobrazit produkty výrobce
(20)
(14)
(6)
Lis na kulaté balíky Kverneland 6350 Lis na kulaté balíky Kverneland 6350
Nový lis na kulaté balíky Kverneland 6350 s pevnou lisovací komorou vybavený lisovacími válci je navržen pro intenzivní profesionální použití pro dlouhé pracovní dny při požadované vysoké účinnosti. Stroj Kverneland 6350 je vyvinut pro práci s těžkou siláží. Nová konstrukce lisovací komory se 17 žebrovitými válci zajišťuje tvorbu lisovaných balíků s konzistentně vysokou hustotou za všech podmínek.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky Kverneland 6250 Lis na kulaté balíky Kverneland 6250

Lisy na kulaté balíky Kverneland 6250 s pevnou komorou jsou navržen pro maximální flexibilitu za všech sklizňových podmínek. Výborně tvarované balíky, ve spojení s dlouhotrvajícím spolehlivým výkonem zaručují, že lisy na balíky Kverneland řady 6250 budou ziskovou investicí.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky KUHN VB 2265 / VB 2295 Lis na kulaté balíky KUHN VB 2265 / VB 2295
Lisy na kulaté balíky KUHN VB 2265 a VB 2295 jsou rychlé, jednoduché a spolehlivé stroje, které produkují perfektně tvarované a konzistentní balíky sena. Stroje mají lisovací komoru, která se skládá ze 3 lisovacích válců a z 5 řemenů. Řemeny a válce umožňují bezproblémové formování jádra balíku, přičemž lze nastavit sílu utužení. Oba modely jsou kompatibilní s ISOBUS.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky KUHN VB 2255 / VB 2285 Lis na kulaté balíky KUHN VB 2255 / VB 2285
Lisy na kulaté balíky KUHN VB 2255 a VB 2285 jsou rychlé, jednoduché a spolehlivé stroje, které produkují perfektně tvarované a pevné kulaté balíky sena. Lisy jsou určeny pro práci se suchou slámou a senem. Mají lisovací komoru, která se skládá ze 3 lisovacích válců a z 5 řemenů. Řemeny a válce umožňují bezproblémové formování jádra balíku, přičemž lze nastavit sílu utužení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky KVERNELAND 6716-6720 Lis na kulaté balíky KVERNELAND 6716-6720
Lis na kulaté balíky KVERNELAND 6716-6720 se systémem Intelligent Density 3D, který umožňuje zvolit hustotu balíku nejvhodněji dle podmínek vaší plodiny. Balík může mít v průměru až 2 metry. Výkon a mnohostrannost lisu na kulaté balíky zvyšuje účinnost a snižuje vaše provozní náklady.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky Kverneland 6350 FastBale s integrovanou baličkou Lis na kulaté balíky Kverneland 6350 FastBale s integrovanou baličkou
Lis na kulaté balíky Kverneland 6350 FastBale s integrovanou baličkoua s pevnou lisovací komorou je vybaven nonstop provozem. Balička má dvě satelitní ramena s horizontální osou rotace.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky s variabilní komorou KUHN VB-VBP 3100 Lis na kulaté balíky s variabilní komorou KUHN VB-VBP 3100
Lis na kulaté balíky s variabilní komorou KUHN řady VB-VBP 3100 je novou generací lisů, která reaguje na aktuální požadavky moderních zemědělců. Typickým znakem lisů je optimální vkládání materiálu, které je doplněno širokým sběračem s vedením prstů. Díky výkyvnému zavěšení dokonale kopírují terén a zajišťují spolehlivý sběr hmoty i v náročných podmínkách. Kvalitní svázání balíku je rychlé a spolehlivé.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky Kverneland 6716-6720 FlexiWrap s integrovanou baličkou Lis na kulaté balíky Kverneland 6716-6720 FlexiWrap s integrovanou baličkou
Nový Lis na kulaté balíky Kverneland 6716-6720 FlexiWrap s integrovanou baličkou kombinuje balíky o vysoké hustotě, rychlé a přesné přemístění balíku s vysokorychlostní baličkou s dvojicí ovíjecích ramen. Jedná se o ideální řešení pro činnost prováděnou pouze jedním pracovníkem. Zahrnuje stroj Kverneland 6500 s baličkou s dvojicí ovíjecích ramen, vše pevně namontované na silném a trvanlivém podvozku s tandemovými nápravami.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky 6350 FlexiWrap s integrovanou baličkou Lis na kulaté balíky 6350 FlexiWrap s integrovanou baličkou
Nový lis na kulaté balíky 6350 FlexiWrap s integrovanou baličkou kombinuje tvorbu balíků o vysoké hustotě, rychlé a přesné přemístění balíku s vysokorychlostní baličkou s dvojicí ovíjecích ramen. Jedná se o ideální řešení pro činnost prováděnou pouze jedním pracovníkem. Zahrnuje stroj Kverneland 6350 s baličkou s dvojicí ovíjecích ramen, vše pevně namontované na silném a trvanlivém podvozku s tandemovými nápravami.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 3130 Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 3130
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 3130 je ovládaný systémem AT 10, který poskytuje jednoduchý přehled a nabízí plnou kontrolu nad balením a vázacím procesem. Systém AT 10 umožňuje operátorovi nastavit množství vrstev sítí a možnost automatického nebo manuálního startu balení. Lis je vybaven zařízením OptiCut pro co nejlepší kvalitu řezání. Jakmile je balík v komoře plně stlačen, je aktivován balící proces. Balící systém je umístěn v přední části stroje, díky čemuž je pod neustálou vizuální kontrolou přímo ze sedadla traktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 3135 Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 3135
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 3135 využívá při práci ISOBUS a je tak maximálně efektivní při práci na poli. Lis je vybaven řezacím zařízením OptiCut pro co nejlepší výslednou kvalitu řezu. Jakmile je balík plně stlačen, je automaticky aktivován balící proces. Tento balící systém je umístěn v přední části stroje, díky čemuž poskytuje výborný přehled o balícím procesu ze sedadla traktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 119 Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 119
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 119 zaručí perfektní tvar balíků v kombinaci s vysokou výkonností a spolehlivostí. Lis lisuje balíky o průměru 125 cm. Díky systému Open Troath není vkládání během práce ničím omezováno. Materiál je podáván přímo do lisovací komory se 14 válci PowerTrack. Lis je ovládán přes terminál AutoPlus. Po tom, co je balík plně slisován, je aktivováno vázání (sítí nebo provázkem). Vázání se nachází na přední části stroje, což umožňuje skvělý přehled o procesu vázání z kabiny traktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 2130 Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 2130
Lis na kulaté balíky s pevnou komorou KUHN FB 2130 lisuje balíky o průměru až 125 cm. Díky jedinečným inovacím jako nový integrální rotor, PowerTrack a DROOP-FLOOR jsou tyto lisy předurčeny pro jejich hlavní účel, spolehlivé lisování. Lis je ovládán přes terminál AutoPlus. Na modelu FB 2130 je k dispozici systém vkládání OPTIFEED nebo OPTICUT 14. Po tom, co je balík plně slisován, je aktivováno vázání (sítí nebo provázkem). Vázání se nachází na přední části stroje, což umožňuje skvělý přehled o procesu vázání z kabiny traktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky Kuhn VB 2260 Lis na kulaté balíky Kuhn VB 2260
Pořiďte si kvalitní lis na kulaté balíky od společnosti Kuhn model VB 2260. Tento lis na kulaté balíky má jen ty nejlepší vlastnosti - rychlost, jednoduchost a spolehlivost.  Díky jedinečným inovacím jako  integrální rotor  a  Progressive Density  zaručují tyto stroje spolehlivé lisování.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na kulaté balíky KUHN VB 2290 Lis na kulaté balíky KUHN VB 2290
Kvalita krmiva, pracovní podmínky a provozní požadavky mohou být velmi rozdílné. Značka KUHN nabízí ve svém sortimentu lisů na kulaté balíky jak lisy s pevnou, tak i s variabilní komorou. Všechny stroje (kromě modelů se systémem Open throath) jsou vybaveny integrálním rotorem a většina modelů může být vybavena řezacím ústrojím OPTICUT®. S celkem 16 základními modely lisů s pevnou a variabilní komorou má značka KUHN v současnosti nejrozsáhlejší nabídku modelů na trhu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kombinovaný lis na kulaté balíky s integrovanou baličkou KUHN I-Bio Kombinovaný lis na kulaté balíky s integrovanou baličkou KUHN I-Bio
Kombinovaný lis na kulaté balíky s integrovanou baličkou KUHN I-Bio umožňuje slisovat a zabalit balík do fólie během jedné operace – pro ekonomickou efektivní sklizeň. Po tom, co je píce posečená, zavadlá a shrnutá do řádků, dojde na sklizeň s co nejmenšími ztrátami. Píce slisovaná do balíků musí být zabalena do fólie tak rychle, jak to jen jde, což kombinované lisy splní během sekundy a nezáleží na tom, zda to je lis s pevnou nebo s variabilní komorou. Díky inteligentnímu systému balení INTELLIWRAPTM můžete docílit výborné kvality siláže se správným tvarem balíku a zvolit si Vámi požadovaný počet vrstev balící fólie (4, 5, 6, 7, 8, 9,...).
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kombinovaný lis s pevnou komorou KUHN FBP 3135 Kombinovaný lis s pevnou komorou KUHN FBP 3135
Kombinovaný lis s pevnou komorou FBP 3135 umožňuje slisovat a zabalit balík do fólie během jedné operace – pro ekonomickou efektivní sklizeň. Po tom, co je píce posečená, zavadlá a shrnutá do řádků, dojde na sklizeň s co nejmenšími ztrátami. Píce slisovaná do balíků musí být zabalena do fólie tak rychle, jak to jen jde, což kombinované lisy splní během sekundy a nezáleží na tom, zda to je lis s pevnou nebo s variabilní komorou. Díky inteligentnímu systému balení INTELLIWRAPTM můžete docílit výborné kvality siláže se správným tvarem balíku a zvolit si Vámi požadovaný počet vrstev balící fólie (4, 5, 6, 7, 8, 9,...).
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kombinovaný lis s variabilní komorou KUHN VBP 2265/2295 Kombinovaný lis s variabilní komorou KUHN VBP 2265/2295
Tato technika umožňuje slisovat a zabalit balík do fólie během jedné operace – pro ekonomickou efektivní sklizeň. Po tom, co je píce posečená, zavadlá a shrnutá do řádků, dojde na sklizeň s co nejmenšími ztrátami. Píce slisovaná do balíků musí být zabalena do fólie tak rychle, jak to jen jde, což kombinované lisy splní během sekundy a nezáleží na tom, zda to je lis s pevnou nebo s variabilní komorou. Díky inteligentnímu systému balení INTELLIWRAPTM můžete docílit výborné kvality siláže se správným tvarem balíku a zvolit si Vámi požadovaný počet vrstev balící fólie (4, 5, 6, 7, 8, 9,...).
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na hranaté balíky KUHN LSB 870/890 Lis na hranaté balíky KUHN LSB 870/890
Pokud je nudné slisovat do hranatých balíků píci nebo slámu plodin všech druhů, jsou lisy na hranaté balíky KUHN neporazitelné. Kvůli nevyzpytatelnému počasí se při sklizni počítá každá minuta. Jednoduché prověřené technologie jako předlisovací komora POWER DENSITY, která se sama plně přizpůsobí měnícím se podmínkám, dávají lisům KUHN řady LSB rozhodující výhody, kvůli kterým se tyto lisy hodí pro lisování různých druhů plodin. Investice do lisu LSB se uživateli rychle vrátí, protože produkují výborně tvarované balíky s velkým utužením a vyznačují se dlouhou životností.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lis na hranaté balíky KUHN LSB 1270/1290 Lis na hranaté balíky KUHN LSB 1270/1290
Pokud je nudné slisovat do hranatých balíků píci nebo slámu plodin všech druhů, jsou lisy na hranaté balíky KUHN neporazitelné. Kvůli nevyzpytatelnému počasí se při sklizni počítá každá minuta. Jednoduché prověřené technologie jako předlisovací komora POWER DENSITY, která se sama plně přizpůsobí měnícím se podmínkám, dávají lisům KUHN řady LSB rozhodující výhody, kvůli kterým se tyto lisy hodí pro lisování různých druhů plodin. Investice do lisu LSB se uživateli rychle vrátí, protože produkují výborně tvarované balíky s velkým utužením a vyznačují se dlouhou životností.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.