Mulčovače čelní / zadní

Zobrazit produkty výrobce
(7)
(2)
(4)
(1)
Mulčovač Šálek Mul Mulčovač Šálek Mul
Mulčovač Šálek Mul je kompaktní a mnohostranně využitelný stroj vhodný především pro plošné drcení, mulčování trávy, listí, vysokých a hustě zaplevelených porostů, pro drcení odřezaných větví v sadech, vinicích a parcích, pro drcení bramborové natě, kukuřičných a slunečnicových zbytků, pro čištění parků, sadů, sportovišť, veřejné a městské zeleně.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Šálek Mul Traverz Mulčovač Šálek Mul Traverz
Horizontálně posuvný mulčovač Šálek Mul Traverz je kompaktní a mnohostranně využitelný stroj. Díky horizontálnímu posunu lze snadno obsekat překážky v travním porostu např. kmeny stromů, sloupy, obrubníky apod. Mulčovač je vhodný pro plošné mulčovaní, pro mulčování trávy, listí, vysokých a hustě zaplevelených porostů, pro drcení odřezaných větví v sadech, vinicích, parcích, pro drcení bramborové natě a obdobných produktů, pro čištění parků, sadů, sportovišť a veřejné a městské zeleně.
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač AZM Vares Mulčovač AZM Vares
Mulčovač AZM Vares je určen pro traktory se zadním tříbodovým systémem a výkonem 12-50 HP.  Mulčovací stroje VARES AZM jsou určeny k údržbě vysokých nebo silně zaplevelených porostů, ale i čištění a údržbě a rekultivaci ostatních zelených ploch. 
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-C Mulčovač Mulchsysteme MU-C
Mulčovač Mulchsysteme MU-C je profesionální čelní nebo zadní mulčovač pro traktory o výkonu 12-35 HP. Volitelně možnost používání karbidových plazů. Mulčovač je vyroben z vysoce kvalitní oceli QSt/E.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-FM Mulčovač Mulchsysteme MU-FM
Čelní mulčovač Mulchsysteme MU-FM s dvoubodovým závěsem pro agregasi s žacím strojem Kubota, John Deere, Iseki, Shibaura aj. Mulčovač je určen pro traktory s max. 40 HP. Volitelná výbava k tomuto stroji je 3bodový závěs pro trojúhelníkový rychloupínací A rám kategorie 0, výškově nastavitelná gumová kolečka, 360° rotace, dodatečná řada hřebenového protiostří "Shark fin".
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-FM/Hydro Mulčovač Mulchsysteme MU-FM/Hydro
Speciální čelní mulčovač Mulchsysteme MU-FM/Hydro na hydraulický pohon. Tento profesionální čelní mulčovač je určen pro traktory s  požadovaným množstvím oleje 32 l/min při 180 bar. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-E Mulčovač Mulchsysteme MU-E
Tento profesionální mulčovač je vhodný pro traktory o výkonu do 60 HP. Mulčovač je možné připojit jak do zadního tak do předního tříbodového závěsu. Pohon mulčovače je buď mechanický nebo hydraulický.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.