Pluhy

Podnikáte v zemědělství a poptáváte kvalitní a spolehlivý pluh ke zpracování půdy? Obraťte se na nás a využijte našich služeb. Zajišťujeme prodej pluhů od předních výrobců v oboru, společností Kverneland a Hatzenbichler. Výrobky těchto firem se vyznačují vysokou užitnou hodnotou a skvělým zpracováním. V našem sortimentu naleznete pluhy nesené, polonesené nebo nápravové. K tomu vám poskytneme nejen záruční, ale také pozáruční servis v našem servisním středisku v Týništi nad Orlicí.

Zobrazit produkty výrobce
(13)
(13)
Nesený pluh KVERNELAND 150 B/S Variomat Nesený pluh KVERNELAND 150 B/S Variomat
Nesené pluhy KVERNELAND 150 B/S Variomat vycházejí konstrukčně ze stejného principu jako modely 150 B/S. Pracovní záběr lze upravovat manuálně šroubem nebo pohodlně hydraulicky ze sedadla traktoru. Velice dobře se přizpůsobují rozdílným půdním podmínkám.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený pluh KVERNELAND BE Polonesený pluh KVERNELAND BE
Polonesený pluh KVERNELAND BE je robustní jednostranný pluh s měnitelným záběrem brázdy. Je zkonstruován tak, aby odolal nejnáročnějším podmínkám moderního obdělávání půdy. Na celý pluh jsou aplikovány nepřekonané procesy tepelného zpracování. Rám 200 x 200 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nápravový pluh Kverneland PW Nápravový pluh Kverneland PW
Kverneland PW je nový nápravový pluh sestávající ze dvou pluhů spojených třibodovým závěsem. Pracovní záběr je plynule měnitelný v rozsahu 35 – 50 cm na radlici pomocí hydraulické pístnice, nebo krokově přestavitelný přesazením na šroubech.  Dodavá se v provedeni 7, 8, 9, 10 a 12ti radličném.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený pluh Kverneland 150 B/S Nesený pluh Kverneland 150 B/S
Na pluhu Kverneland 150 B/S  je použito mnoho nových prvků. Nové je uchycení radlic a nová je slupice, vyrobená z duté profilované oceli o rozměrech 80 x 40 mm. Tato slupice snižuje hmotnost pluhu při zachování dostatečné pevnosti, díky tepelnému zpracování. Snížením hmotnosti se rovněž snižuje potřebná síla hydrauliky na zvedání pluhu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený pluh KVERNELAND PN/RN Polonesený pluh KVERNELAND PN/RN
Polonesený pluh KVERNELAND PN/RN je ideální pro velké plochy a výkonné energetické prostředky. Pluh PN/RN se dodává s 5 až 8 orebními tělesy. Model PN je vybaven patentovaným pojistným zařízením na principu listové pružiny, zatímco u modelu RN zajišťují nárazovou ochranu pevné slupice se střižnými čepy. Pluh je umístěn na robustním tepelně a indukčně zpracovaném rámu 200 x 200 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nápravový pluh Kverneland RW Nápravový pluh Kverneland RW
Kverneland RW je nový nápravový pluh sestávající ze dvou pluhů spojených třibodovým závěsem. Pracovní záběr je plynule měnitelný v rozsahu 35 – 50 cm na radlici pomocí hydraulické pístnice, nebo krokově přestavitelný přesazením na šroubech. Dodavá se v provedeni 7, 8, 9, 10 a 12ti radličném.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený pluh Kverneland PG/RG Polonesený pluh Kverneland PG/RG
Polonesený pluh KVERNELAND PG/RG je snadno nastavitelný a jednoduše ovladatelný pluh se středově namontovaným kolem. Systém změny záběru Kverneland, kde je použito tepelně zpracovaných pouzder a čepů, umožňuje měnit záběr od 35 do 55 cm. Nastavení může být provedeno „za pochodu“, tedy během orby, a to díky systému Vari-Width®.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Packomat Kverneland pro pluhy PW/RW Packomat Kverneland pro pluhy PW/RW
Packomat Kverneland PW/RW je efektivní pěch integrovaný do pluhu. Je určen pro orbu, vláčení, srovnávání a zhutňování při jednom přejezdu. Může tedy přípravit seťové lůžko v jedné operaci. Má nízké požadavky na tažnou sílu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený pluh KVERNELAND PB/RB Polonesený pluh KVERNELAND PB/RB
Polonesený pluh KVERNELAND PB/RB je obracecí pluh s kolem umístěným za poslední radlicí, s hydraulickou změnu záběru a s dlouhou ojí, která umožňuje bezpečné otáčení a vynikající dotížení zadní nápravy traktoru. Pluh je k dispozici od 5 do 8-radličného provedení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený pluh Kverneland LD/ED Nesený pluh Kverneland LD/ED
Pluh LD/ED je dodávaný jako 3 - 6 radličný pluh. Záběr radlic může být nastaven přestavením šroubů na rámu. U pluhu s rozestupem radlic 100 cm v rozsahu 35, 40, 45 a 50 cm, u pluhu s rozestupem radlic 85 cm v rozsahu 30, 35, 40 a 45 cm. Na přání je možno zvolit rozestup radlic i 115 cm. Světlá výška je 70 nebo 75 cm. Rám je z jednoho kusu oceli – tepelně zpracovaný. Tento pluh může být dodán v provedení s přídavnou radlicí. Přídavná radlice je spojena s hlavním rámem robustními deskami umístěnými uvnitř uvnitř rámu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený pluh Kverneland LS/ES Nesený pluh Kverneland LS/ES
Nesený obracecí pluh robustní konstrukce. Hlavní rám pluhu 150 x 150 mm je tepelně a indukčně zpracován. Závěsná hlava otoče 200 je vhodná pro traktory do 200 k. 
Pluhy řady ES / LS jsou  konstruovány pro zavěšení půdního pěchu Packomat. Ke tří a čtyřradličnému provedení je možno přidat jeden pár orebních těles. Kverneland Auto–reset systém je nepřekonatelný v kamenitých podmínkách a je nejjednodušší a nejspolehlivější na trhu. Kdykoliv narazí pluh na překážku, orební těleso se nadzvedne a potom se zase vrátí na původní místo, jednoduše a účinně.
Pluh ES / LS je  vybaven plynulou změnou záběru VARIOMAT, která umožňuje optimální zkombinování výkonu traktoru a pluhu v daných podmínkách. S pluhem, který je vybaven VARIOMATEM, můžete orat na větší záběr, rychleji, lépe a za méně peněz. Dodává se v prodení 3 až 5 radlic.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený pluh Kverneland LB/EG Nesený pluh Kverneland LB/EG
Pluh LB/EG je dodávaný ve 3 - 6 radličném provedení. Je to nejkomfortnější nesený pluh z nabídky Kvernelandu. Záběr tohoto pluhu je hydraulicky měnitelný v rozsahu 30 – 50 cm. Každé orební těleso je uchyceno na rámu šroubem procházejícím tepelně zpracovanými pouzdry. Ve spojení s indukčně zpracovaným rámem je zde zajištěno otočné spojení, které nepotřebuje žádnou údržbu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený pluh Kverneland EO/LO Nesený pluh Kverneland EO/LO
Pluh Kverneland EO je nesený obracecí pluh, mistr ve své třídě, pro orbu v brázdě i mimo brázdu vše stejným pluhem. Oba modely jsou k dispozici s manuálním nebo plynulým hydraulickým nastavením záběru. Pluh EO je plně jištěný pružinami systémem Auto-Reset. LO má slupice jištěné střižnými šrouby.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.