Předseťová příprava

Zobrazit produkty výrobce
(7)
(3)
(4)
Kompaktor Kverneland TLC Kompaktor Kverneland TLC
Nesený kompaktor TLC je určen do lehčích půd k přípravě seťováho lože. Nastavení pracovní hloubky prostřednictvím 3 pneumatikových kol 600/9x10. Radličky různých provedení ve čtyřech řadách s rozestupem 100mm. Dodává se v záběrech až do 6 m. Přepravní šířka je 2,5 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor Kverneland TLD Kompaktor Kverneland TLD
Nesený kompaktor Kverneland TLD je určen do lehčích půd k přípravě seťováho lože. Pracovní radličky různých provedení v pěti řadách s rozestupem 100 mm. Nastavení pracovní hloubky je pomocí 3 nebo 5 pneumatikových kol. Přepravní šířka je 2,5m. Dodává se v záběrech až do 9 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor Kverneland TLG Kompaktor Kverneland TLG
Kompaktor Kverneland TLG má dvě opěrná místa pro kontrolu hloubky přípravy půdy. Dodává se v provedení 5 a 6 m. Kultivátor je nesený s hydraulicky sklopným rámem pro přepravu. Nastavení pracovní hloubky se provádí prostředníctvím trubkového válce. Přepravní šířka 2,5 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený kombinátor Hatzenbichler KOMBI Polonesený kombinátor Hatzenbichler KOMBI
Modelová řada kultivátorů Hatzenbicher KOMBI pro předseťovou přípravu vyráběná v Rakousku obsahuje stroje nesené i tažené. Rozsah záběrů je od 3 do 12 metrů. V jednoduchosti konstrukce strojů na předseťovou přípravu půdy je síla spolehlivosti a účinnosti strojů Hatzenbichler. Kvalita použitého materiálů a dílenského materiálu a dílenského zpracování je pro tyto jednoduché stroje prioritou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený kombinátor Hatzenbichler TIGER Polonesený kombinátor Hatzenbichler TIGER
Polonesený předseťový kultivátor Hatzenbichler Tiger se dodává s pracovním záběrem od 5 do 7 metrů. V jednoduchosti konstrukce strojů na předseťovou přípravu půdy je síla spolehlivosti a účinnosti strojů Hatzenbichler. Kvalita použitého materiálu a dílenského zpracování je pro tyto jednoduché stroje prioritou. Možnost volby pracovních orgánů určuje stroj pro převající použití v přípravě půdy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Válce Kverneland Actiroll/Actiroll HD Válce Kverneland Actiroll/Actiroll HD
Válce Kverneland Actiroll a Astiroll HD jsou dodávány s pracovním záběrem 6,30 -16,30 m. Kotouče jsou o průměru 500/530 mm nebo 550/570 mm. válce lze dovybavit předním pružným smykem. Transportní šířka od 2,5m pro Actiroll a 3m pro Actoroll HD.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Stroj k úpravě povrchů Hatzenbichler DOZER "MASTER" Stroj k úpravě povrchů Hatzenbichler DOZER
Stroj Hatzenbichler DOZER "MASTER" je určen k úpravám závodních drah a travnatých porostů. Dodává se v záběrech od 1,5 do 3 metrů. U tohoto stroje je agregace do tříbodového závěsu traktoru, rám z uzavřených profilů, odpružená smyková deska na hlavním rámu, rozmístění prutů ve 3 řadách, řada zadních utužovacích válců FARMFLEX, zadní, odpružená urovnávací deska, plynulé nastavení pracovní hloubky.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.