Rozdružovače a krmné vozy

Zefektivněte výkrm hospodářských zvířat pomocí specializovaných rozdružovačů a krmných vozů. Tyto stroje jsou vhodné nejen pro malé, ale i velké hospodářství. Nabízíme vám krmné vozyrozdružovače od předních výrobců v oboru, společností Kverneland a Pronar. K tomu vám poskytneme nejen záruční, ale také pozáruční servis v našem servisním středisku zemědělské techniky v Týništi nad Orlicí.

Zobrazit produkty výrobce
(9)
(8)
(1)
Rozdružovač balíků Kverneland Taarup 852 Rozdružovač balíků Kverneland Taarup 852
Nesený rozdružovač balíků Kverneland TA 852 je velmi silný, odolný a profesionální stroj pro podnastýlku a rozebrání balíku slámy a sena. Jeho kvalitu a výdrž oceníte v každodenním provozu. K vlastnímu nařezání a dávkování nařezané hmoty je určen vodorovně uložený jeden podmítací buben, který je po svém obvodu osazen řezacími noži.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Krmný vůz Kverneland Siloking Smart Krmný vůz Kverneland Siloking Smart
Krmný vůz Kverneland Siloking Smart je optimální a cenově výhodná možnost i pro menší podniky a pro krmení 10 - 50 kusů dobytka. Při navrhování této typové řady byl kladen důraz na dva rozhodující faktory z praxe - maximální spolehlivost a výhodnou cenu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Krmný vůz Kverneland Siloking Compact Krmný vůz Kverneland Siloking Compact
Míchací krmný vůz Kverneland Siloking Compact je díky své menší konstrukční výšce vhodný zejména pro hospodářstí s omezeným průjezdným profilem - starší stavby, nízké a úzké průjezdy. Převědčí především svým lehkým ovládáním díky velmi krátkému rámu. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Rozdružovač balíků KVERNELAND Taarup 853, 853 PRO Rozdružovač balíků KVERNELAND Taarup 853, 853 PRO
Rozdružovač balíků KVERNELAND Taarup 853 s objemem 3 m3 je velmi robustní a profesionální stroj pro podnastýlku a rozebrání balíků slámy a sena. Jejich kvalitu a výdrž oceníte v každodenním provozu. Varianta Taarup 853 PRO je zcela unikátní a velice jednoduché řešení, které zabraňuje hmotě v zásobníku, aby se během roztáčení dostala do prostoru metacího kola a ucpala vyprazdňovací koncovku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Rozdružovač balíků Kverneland Taarup 856, 856 PRO Rozdružovač balíků Kverneland Taarup 856, 856 PRO
Rozdružovače balíků Kverneland Taarup 856, 856 PRO jsou velmi silné, odolné a profesionální stroje pro podnastýlku a rozebrání balíku slámy a sena. Jejich kvalitu a výdrž oceníte v každodenním provozu. Tyto stroje s objemem 6 m3 jsou určeny pro velké zemědělské podniky. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Krmný vůz Kverneland Siloking Premium Krmný vůz Kverneland Siloking Premium
Krmný vůz Kverneland Siloking Premium je vhodný pro nejvyšší kvalitativní požádavky podniků každé velikosti. Vyvinutý pro nejlepší funkčnost při provozu v nejtěžších podmínkách. Siloking Premium nenechá svým hodnotným a rozsáhlým standardním vybavením žádné přání nesplněné.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Krmný vůz Kverneland Siloking Duo Krmný vůz Kverneland Siloking Duo
SILOKING DUO s 2 resp. 3 turbo-šneky se orientuje na pracovní objem velkých chovů a na podniky s omezenými rozměry průjezdů ve stájích. Průběžný lineární koncept pohonu šneků šetří kloubové hřídele je odolný vůči opotřebování.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Samochodný krmný vůz Kverneland Siloking Prestige Samochodný krmný vůz Kverneland Siloking Prestige
Samochodný krmný vůz Kverneland Siloking Prestige je výborný pomocník pro úsporu pracovních časů. Jeho přednosti jsou zejména vysoká manévrovací schopnost a komfort obsluhy. Vhodný je především pro velké farmy. Hlavním znakem samochodného vozu je trojúhelníkový podvozek, který je patentově chráněn a umožňuje použití vozu i v těžkých a náročných provozních podmínkách.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Krmný vůz Pronar VMP 10 Krmný vůz Pronar VMP 10
Krmný vůz Pronar VMP 10 funguje dobře jak v malých, tak ve velkých farmách. Použití krmného míchacího vozu zvyšuje chuť k jídlu u skotu - krmivo je lépe smíchané, v důsledku čehož je produkce mléka vyšší. Krmné míchací vozy Pronar se vyznačují pevnou a stabilní konstrukci. Šnek mixeru je vybaven 9-ti řezacími noži s volitelnou regulací ve třech polohách. Vůz je vybaven systémem vážení s LCD displejem, který usnadňuje přípravné práce a dávkování. Vůz je poháněn od traktoru pomocí PTO.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.