Sněhové radlice

Zobrazit produkty výrobce
(28)
(9)
(4)
(14)
(1)
Odpružená radlice Agrometall ORM Odpružená radlice Agrometall ORM
Odpružená radlice Agrometall ORM je hydraulicky natáčená a určena je pro čelní závěsy malotraktorů a komunálních nosičů. Gumový břit a pružinové jištění zaručují ideální kopírování terénu a dokonalé odhrnutí sněhu. Hydraulická soustava vybavená dvěma hydraulickými válci je ideální pro rozložení sil při namáhání jak levé tak pravé strany radlice.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zadní radlice Agrometall ZR-T Zadní radlice Agrometall ZR-T
Zadní radlice Agrometall ZR-T je nesená a stane se vaším velice kvalitním a rychlým pomocníkem pro těžkou práci. Radlice je určena pro odklízení čerstvě napadaného, nebo navítého sněhu. Standardně je vybavena tříbodovým závěsem kategorie II a opěrnou nohou pro zajištění stability při odstavení. Na příní lze doplnit osvětlením. Připojení k pracovnímu prostředku je rychlé a snadné.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zadní radlice Agrometall ZRH Zadní radlice Agrometall ZRH
Zadní radlice Agrometall ZRH na sníh je určena pro odklízení čerstvě napadaného nebo navátého sněhu. Standardně je vybavena tříbodovým závěsem kategorie i pro malotraktory a II pro traktory. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci.Připojení k pracovnímu prostředku je velmi snadné. Radlici lze doplnit osvětlením a opěrnými koly.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Odpružená radlice Agrometall ORT Odpružená radlice Agrometall ORT
Odpružená radlice Agrometall ORT je určena pro agregaci na stroje vybavené tříbodovým závěsem kat.II nebo upínací deskou DIN 3-5. Odpružená radlice ORT je schopná odklízení sněhu do výšky až 600mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Šípová radlice Agrometall SRL Šípová radlice Agrometall SRL
Šípová radlice Agrometall SRL je velmi lehká a určena je k odklízení sněhu až do výšky 300mm. Univerzální závěs umožňuje připojení radlice na většinu malotraktorů a sekaček. Závěs je plynule stavitelný od 150 do 250 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Šípová radlice Agrometall SRT Šípová radlice Agrometall SRT
Šípová radlice Agrometall SRT je určena pro traktory a je vhodná zejména k odklízení čerstvě napadaného sněhu nebo závějí. Uchycení na předním tříbodovém závěsu nebo upínací desce zajistí dokonalé využití všech možností radlice. Největší uplatnění najde při vyhrnování sněhu ve městech, na křižovatkách a tam, kde je třeba kombinace šípového a bočního pluhu na sníh.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Šípová radlice Agrometall SRT-1 Šípová radlice Agrometall SRT-1
Radlice SRT-1 je určena pro traktory a malotraktory o výkonu 50-90 HP. Její robustní konstrukce umožňuje připojení na čelní tříbodový závěs nebo na upínací desku. Radlice je určena na uklízení čerstvého nebo rozbředlého sněhu. Šípová radlice SRT-1 může pracovat v pěti různých polohách - šíp, pravá a levá strana, "T" a "V".
Cena Na dotaz
Detail produktu
Šípová radlice Agrometall SRM Šípová radlice Agrometall SRM
Šípová radlice Agrometall SRM je určena pro malotraktory a to jakéhokoliv typu. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je snadné. Radlice má osvědčenou konstrukci s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení je jednoduché a nevyžaduje přílišnou pracovní i časovou náročnost. Gumový břit nepoškodí shrnovaný povrch.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zadní radlice Agrometall ZRM Zadní radlice Agrometall ZRM
Zadní nesená radlice Agrometall ZRM na sníh pro malotraktory jakéhokoliv typu. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je snadné. Radlice je robustní a osvědčené konstrukce. Vybavena je opěrnou nohou pro zajištění stability při jejím odstavení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Přední shrnovací radlice Šálek ARS-171 Přední shrnovací radlice Šálek ARS-171
Přední shrnovací radlice Šálek ARS-171 slouží k odhrnování sněhu z manipulačních prostorů, zahrad a komunikací. Je také vhodná k rozhrnování zeminy, písku k odstraňování výkalů z tvrdých výběhů apod. Lze ji použít v prostorově omezených objektech. Snadná montáž/demontáž k malotraktoru. Snadná ovladatelnost radlice v provozu. Možnost nastavení dvojí šíře záběru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Komunální radlice Vares Komunální radlice Vares
Komunální radlice Vares má ve vybavení bezpečnostní pružiny, odolný otěruvzdorný gumový břit s úkosem o tl. 30mm, vodící kola, trojúhelníkový adapter, hydraulický válec je součástí, (Vyjma připojení na VZV).  Tlakové hadice nejsou součástí dodávky, musí být zakoupeny dle konkrétního typu traktoru. Radlice Vares jsou vyráběny v rozměru od 125-200 cm.
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Přední shrnovací radlice hydraulická odpružená Šálek ARS Přední shrnovací radlice hydraulická odpružená Šálek ARS
Přední shrnovací radlice hydraulická odpružená Šálek ARS je určená k odhrnování sypkých materiálů a sněhu z manipulačních prostor a komunikací. Radlice je naklápěná pomocí hydrauliky přímo z místa řidiče, díky čemuž se s ní snadno manipuluje. Radlice je dodávána v několika variantách (120H, 140H, 165H, 188H, 210H).
Cena Na dotaz
Detail produktu
Přední shrnovací radlice Šálek ARS-103 Přední shrnovací radlice Šálek ARS-103
Přední shrnovací radlice Šálek ARS-103 slouží k odhrnování sněhu z manipulačních prostorů, zahrad a komunikací. Je také vhodná k rozhrnování zeminy, písku k odstraňování výkalů z tvrdých výběhů apod. Radlici lze používat v prostorově omezených objektech. Rychle se montuje i demontuje. Velmi snadno se ovládá. Možnost nastavení dvojí šíře záběru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zadní shrnovací radlice Šálek RAZ-001 Zadní shrnovací radlice Šálek RAZ-001
Zadní shrnovací radlice Šálek RAZ-001 slouží k odhrnování sněhu z manipulačních prostorů, zahrad a komunikací, k rozhrnování zeminy a písku, k odstraňování výkalů z tvrdých výběhů apod. Radlici lze natáčet v horizontální poloze na obě strany až do úhlu 45°. Předností shrnovací radlice RAZ-001 je použití v prostorově omezených objektech, rychlá montáž a demontáž radlice k malotraktoru, snadná ovladatelnost radlice v provozu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Sněhová radlice Pronar PU 1400 Sněhová radlice Pronar PU 1400
Sněhová radlice Pronar PU 1400 o pracovním rozměru 1,4 m je aplikovatelná na čelní nakladač nebo jiné strojní zařízení osazené EURO závěsy nebo komunální deskou. Má dvě krajní pracovní polohy, gumový nebo kovový břit a boční osvětlen. Sněhová radlice nabízí uživateli hydraulické nastavení 4 pracovních poloh. Ovládání je pomocí elektromagnetického ovladače z kabiny traktoru jednoduchou záležitostí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Sněhová radlice Pronar PU 1700 Sněhová radlice Pronar PU 1700
Sněhová radlice Pronar PU 1700 o pracovním rozměru 1,9 m je lehce aplikovatelná buď na čelní nakladač nebo jiný stroj osazený EURO závěsy či komunální deskou. Sněhová radlice uživateli nabízí hydraulické nastavení 4 pracovních poloh, gumový nebo kovový břit, výchylnou desku radlice a světelnou instalaci. Ovládání je s pomocí elektromagnetického ovladače z kabiny traktoru naprosto jednoduchou záležitostí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Sněhová radlice Pronar PU 2100 Sněhová radlice Pronar PU 2100
Sněhová radlice Pronar PU 2100 o pracovním rozměru 2,2 m je lehce aplikovatelná buď na čelní nakladač nebo jiný stroj osazený EURO závěsy či komunální deskou. Sněhová radlice uživateli nabízí hydraulické nastavení 4 pracovních poloh. Ovládání je s pomocí elektromagnetického ovladače z kabiny traktoru naprosto jednoduchou záležitostí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Sněhová radlice Pronar PU 2600 Sněhová radlice Pronar PU 2600
Sněhová radlice Pronar PU 2600 o pracovním rozměru 2,6 m je lehce aplikovatelná buď na čelní nakladač nebo jiný stroj osazený EURO závěsy či komunální deskou. Sněhová radlice uživateli nabízí hydraulické nastavení 2 pracovních poloh. Jištění je posíleno pružinovým systémem. Ovládání radlice je s pomocí elektromagnetického ovladače z kabiny traktoru jednoduchou záležitostí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Sněhová radlice Pronar PU 3300 Sněhová radlice Pronar PU 3300
Sněhová radlice Pronar PU 3300 o pracovním rozměru 3,3 m je lehce aplikovatelná buď na čelní nakladač nebo jiný stroj osazený EURO závěsy či komunální deskou. Sněhová radlice uživateli nabízí hydraulické nastavení 2 pracovních poloh. Jištění je posíleno pružinovým systémem. Ovládání radlice je s pomocí elektromagnetického ovladače z kabiny traktoru jednoduchou záležitostí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Sněhová radlice Pronar PUV 1400 Sněhová radlice Pronar PUV 1400
Sněhová radlice Pronar PUV 1400 má 4 krajní pracovní polohy. Radlice je osazena gumovým nebo kovovým břitem. Má výchylnou desku radlice a světelnou instalaci.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2>>
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.