Zpracování půdy

Zobrazit produkty výrobce
(30)
(9)
(21)
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Farmer Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Farmer
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Farmer je ideálním strojem při udržování půdy. Slouží pro zapravení semen plevelůvypadlých semen obilnin do půdy a následné intenzivní promíchání půdy, což podporuje vyklíčení semen a umožní jejich pozdější účinnou likvidaci. Stroj Qualidisc Farmer byl zkonstruován pro operace s pracovní hloubkou do 8 cm. Je o 7 až 15 % lehčí než aktuální Qualidisc, díky čemuž se snáze zvedá a je ideální pro snížení utužení půdy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Pro Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Pro
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Pro je mnohostranný stroj určený pro mělké i hlubší obdělávání půdy. Slouží pro zapravení semen plevelů a vypadlých semen obilnin do půdy a následné intenzivní promíchání půdy, což podporuje vyklíčení semen a umožní jejich pozdější účinnou likvidaci. Jeho pracovní záběr činí 2,5 až 7 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CLC PRO Classic Radličkový podmítač Kverneland CLC PRO Classic
Radličkový podmítač CLC PRO Classic od firmy Kverneland je nesený kultivátor lehčí konstrukce s nyžší spotřebou zvedací síly hydrauliky traktorů. Jištění radlic je pomocí listové pružiny nebo střižnými šrouby. Třířadé provedení rámu, urovnávací radličky v kombinaci s válcem dle výběru zajišťují konfort při práci s tímto strojem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažený kultivátor Kverneland Tiger Tažený kultivátor Kverneland Tiger
Tažený kultivátor Kverneland Tiger se výborně hodí jako univerzální kultivátor pro různé půdní podmínky. Tiger má silný rám kultivátoru 60x60 mm, čtvercového profilu, velká kola 250/65-14,5, rozteč radliček 8 cm, rozdělených do 6 řad, přední silný pružný smyk (10x80 mm). Volitelně se dodává zadní pružný smyk a nastavitelné prutové brány 12mm. Dodává se v pracovních záběrech od 5 do 8m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Podmítač Kverneland Strip-Till - Kultistrip Podmítač Kverneland Strip-Till - Kultistrip
Nový podmítač Strip-Till - Kultistrip je odpovědí společnosti Kverneland na "strip-till", inovační postup zpracování půdy pro řádkové kultury, jako jsou kukuřice, cukrovka, slunečnice nebo řepka.  Pracuje tak, že připraví půdu jen tam, kde se předpokládá její růst. V závislosti na plánované šířce řádku se až 70% povrchu půdy nezpracuje. Tím se nejen chrání půda proti erozi a vysychání, ale také se snižují náklady na její zpracování.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Rotační brány Kverneland Fold Rotační brány Kverneland Fold
Nové sklopné rotační brány Kverneland Fold jsou ideálním strojem na zpracování půdy pro traktory střední třídy o výkonu 150 - 350 koní. Při vývoji byl hlavní důraz kladen na spolehlivost, výkon a pevný vanový design. Přesto však brány Fold vynikají svou malou hmotností. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Meziřádková kultivace řepy Hatzenbichler Meziřádková kultivace řepy Hatzenbichler
Stroje od firmy Hatzenbichler jsou světovou jedničkou v meziřádkové kultivaci. Možná je a gregace do zadního nebo předního tříbodového závěsu traktoru, pevný rám z uzavřeného profilu a  paralelogramový závěs jednotek s opěrným hloubkovým kolem FARMFLEX.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CLE Radličkový podmítač Kverneland CLE
Kverneland CLE je stroj pro kypření kolejí a podrývání do maximální hloubky 70 cm. Jištění pracovních orgánů proti přetížení AUTO-RESET listovou pružinou. Robustní "V" rám vyrobený z tepelně zpracovaných profilů. Pracovní těleso  je konstruováno tak, aby nevytvářelo velké hroudy na podrývaném povrchu. Záběr podrývacích ostří 300 mm nebo 650 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor Kverneland TLC Kompaktor Kverneland TLC
Nesený kompaktor TLC je určen do lehčích půd k přípravě seťováho lože. Nastavení pracovní hloubky prostřednictvím 3 pneumatikových kol 600/9x10. Radličky různých provedení ve čtyřech řadách s rozestupem 100mm. Dodává se v záběrech až do 6 m. Přepravní šířka je 2,5 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Podrývač Kverneland CLG II. Podrývač Kverneland CLG II.
Podrývač Kverneland CLG II. pro kypření kolejí a podrývání do maximální hloubky 50 cm. Jištění pracovních orgánů proti přetížení AUTO-RESET listovou pružinou. Robustní rám vyrobený z tepelně pracovaných profilů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor Kverneland TLD Kompaktor Kverneland TLD
Nesený kompaktor Kverneland TLD je určen do lehčích půd k přípravě seťováho lože. Pracovní radličky různých provedení v pěti řadách s rozestupem 100 mm. Nastavení pracovní hloubky je pomocí 3 nebo 5 pneumatikových kol. Přepravní šířka je 2,5m. Dodává se v záběrech až do 9 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Meziřádková kultivace kukuřice Hatzenbichler Meziřádková kultivace kukuřice Hatzenbichler
Stroje od firmy Hatzenbichler jsou světovou jedničkou v meziřádkové kultivaci. Agregace do zadního nebo předního tříbodového závěsu traktoru, rám z uzavřeného profilu, paralelogramový závěs jednotek s opěrným hloubkovým kolem FARMFLEX, 2 ks půlradliček + 3 ks pružných VIBRO radliček (150 mm) na jednu jednotku, 1 ks půlradličky + 2 ks pružných VIBRO radliček (150 mm) krajních půl - sekcí, mechanické automatické navádění plečky za traktorem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Podrývač Kverneland CLI Podrývač Kverneland CLI
Podrývač Kverneland CLI je určen pro kypření a podrývání od 15 do 40 cm. Jištění pracovních orgánů proti přetížení střižbým šroubem (1200 kg). Potřeba tahové síly na jedno pracovní těleso je cca 25 k. Optimální šířka ostří a slupic prořízne půdu a nadzvedne ji. Povrch zůstývá minimálně porušen a bez hrud. Podrývání v jedné operaci se setímnebo podmítkou. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CLC Evo Radličkový podmítač Kverneland CLC Evo
Radličkový podmítač Kverneland CLC Evo je univerzální stroj pro podmítku a kypření. Lze jej použít i pro podrývání do maximální hloubky 40 cm. Jištění pracovních orgánů proti přetížení je střižným šroubem pro těžké podmínky bez kamenů. V případě práce v kamenitých půdách se podmítač CLC dodává s jištěním Autoreset, známým z pluhů Kverneland.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor Kverneland TLG Kompaktor Kverneland TLG
Kompaktor Kverneland TLG má dvě opěrná místa pro kontrolu hloubky přípravy půdy. Dodává se v provedení 5 a 6 m. Kultivátor je nesený s hydraulicky sklopným rámem pro přepravu. Nastavení pracovní hloubky se provádí prostředníctvím trubkového válce. Přepravní šířka 2,5 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Meziřádková kultivace kukuřice ROLL-STAR Meziřádková kultivace kukuřice ROLL-STAR
Stroje od firmy Hatzenbichler jsou světovou jedničkou v meziřádkové kultivaci. A gregace do zadního nebo předního tříbodového závěsu traktoru, rám z uzavřeného profilu, paralelogramový závěs jednotek s opěrným hloubkovým kolem FARMFLEX, jednotka s kypřícími radličkami a ROLLSTAR kultivátorem, mechanické automatické navádění plečky za traktorem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený kombinátor Hatzenbichler KOMBI Polonesený kombinátor Hatzenbichler KOMBI
Modelová řada kultivátorů Hatzenbicher KOMBI pro předseťovou přípravu vyráběná v Rakousku obsahuje stroje nesené i tažené. Rozsah záběrů je od 3 do 12 metrů. V jednoduchosti konstrukce strojů na předseťovou přípravu půdy je síla spolehlivosti a účinnosti strojů Hatzenbichler. Kvalita použitého materiálů a dílenského materiálu a dílenského zpracování je pro tyto jednoduché stroje prioritou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Meziřádková kultivace brambor Hatzenbichler ROLL-STAR Meziřádková kultivace brambor Hatzenbichler ROLL-STAR
Stroje od firmy Hatzenbichler jsou světovou jedničkou v meziřádkové kultivaci. Agregace do zadního tříbodového závěsu traktoru, rám z uzavřeného profilu, paralelogramový závěs jednotek s opěrným hloubkovým kolem FARMFLEX, jednotka s kypřícími radličkami a ROLLSTAR kultivátorem, plynule nastavitelná rozteč řádkových sekcí 0,50 - 0,75,  mechanické automatické navádění plečky za traktorem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažený kultivátor Kverneland Master Tažený kultivátor Kverneland Master
Nová řada tažených kultivátorů Kverneland na přípravu půdy a kultivaci. Hlavními pracovními částmi jsou na stroji vpředu i vzadu hydraulicky ovládané pružné smyky rossboard, mezi nimi jsou rozmístěny v 7 řadách radličky s rozestupy 7 nebo 8 cm, podle požadavku zákazníka. Konečnou úpravu povrchu půdy zajišťuje prutový zavlačovač s růměrem prutu 12 mm. Pracovní hloubka se nastavuje hydraulicky na kolech stroje. Stroje Kverneland Master a Master Pro se dodávají s pracovními záběry od 5 do 10 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač KVERNELAND CLC Pro Radličkový podmítač KVERNELAND CLC Pro
Radličkový podmítač KVERNELAND CLC Pro je univerzální nářadí pro podmítku, kypření a podrývání do max. hloubky 35 cm. Jištění pracovních částí proti přetížení je zajištěno listovou pružinou a systémem Auto-Reset, známým u pluhů Kverneland.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2>>
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.