O společnosti AGRICO, s.r.o. Týniště nad Orlicí

AGRICO, s.r.o. - výstava zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky
K našim rozhodujícím aktivitám patří již více než 23 let prodejservis zemědělské, lesní a komunální techniky včetně dodávek náhradních dílů na tyto stroje. V sortimentu zemědělské techniky se jedná především o kolové traktory Zetor, Valtra a Kubota, teleskopické manipulátory Merlo, závěsné stroje Kverneland a Kuhn, dopravní techniku Pronar aj. Lesní technika je reprezentována štěpkovači Junkari a navijáky Pfanzelt, komunální technika pak japonskými stroji Kubota.
 
Cílem naší společnosti je mimo jiné snaha nabídnout zákazníkům co nejširší podporu v podobě širokého sortimentu náhradních dílů na zemědělskou techniku. V současné době máme v nabídce téměř 30.000 položek náhradních dílů na zemědělskou techniku a lesní stroje, které jsou připraveny k okamžitému odběru v našich skladových prostorách v Týništi nad Orlicí a na pobočce v Červeném Kostelci. Pokud momentálně náhradní díl skladem nemáme, jsme schopni většinu objednávek splnit do 24 hodin.
 
K významným aktivitám společnosti patří také prodejservis zahradní techniky. I zde jsme za poslední roky udělali obrovský kus práce a můžeme tak říci, že patříme k rozhodujícím dodavatelům zahradní techniky v regionu Královehradeckého a Pardubického kraje. V této oblasti zastupujeme značky Honda, Vari, Seco Group, Echo, Scheppach a další profi i hobby zahradní techniku, jejíž ucelenou nabídku naleznete v našem elektronickém obchodu nebo v zahradním centru v Týništi nad Orlicí a Červeném Kostelci.
 
Plně si uvědomujeme, že obchod nekončí samotným prodejem, ale že je potřeba do budoucna zákazníkovi vycházet vstříc a plnit jeho přání a požadavky. Proto klademe na záručnípozáruční servis veliký důraz. Důkazem toho je skutečnost, že na technickém servisu pracuje třetina zaměstnanců celé společnosti. Disponujeme 4 plně vybavenými servisními vozy, což nám umožňuje provádět většinu servisních zásahů přímo u zákazníka. Samozřejmostí je také služba NONSTOP servis o víkendechsvátcích.
 
Největší odměnou pro nás je především spokojenost našich zákazníků, ale také ocenění, která získáváme od našich obchodních partnerů. Již popáté za sebou (2011 - 2015) jsme obdrželi od spol. Zetor ocenění Nejlepší prodejce roku Zetor, dále nejlepší prodejce zahradní techniky Honda Power Equipment (2011 a 2015), nejlepší prodejce zahradní techniky Vari (2011) a Echo (2015). Tato ocenění jsou pro nás důkazem, že svoji práci děláme dobře.
 
Již od roku 2003 pořádáme každoročně v areálu firmy Výstavníprodejní dny AGRICO. Jedná se o výstavu zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky, na které se snažíme návštěvníkům přiblížit naši každodenní pracovní činnost. Podívejte se na krátké video z ročníku 2016 a třeba se napřesrok potkáme.
Všem moc děkujeme za projevenou přízeň a důvěru.
 
Tým AGRICO, s.r.o.

Areál společnosti

Auto servis_01
AGRICO, s.r.o. - Servis zemědělské a lesní techniky
AGRICO, s.r.o. - Prodej a servis zahradní techniky v Týništi nad Orlicí
Areál společnosti AGRICO, s.r.o. v Týništi nad Orlicí
Prodejní a výstavní dny AGRICO 2014
AGRICO, s.r.o. - Prodejní středisko v Červeném Kostelci
Vjezd do areálu společnosti AGRICO, s.r.o. z kruhového objezdu
Areál společnosti AGRICO, s.r.o. - příjezdovou cestu lemují nové zemědělské stroje
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.