O společnosti AGRICO, s.r.o. Týniště nad Orlicí

AGRICO, s.r.o. - výstava zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky
K našim rozhodujícím aktivitám patří již více než 29 let prodejservis zemědělské, lesníkomunální a zahradní techniky. V sortimentu zemědělské techniky se jedná především o kolové traktory Zetor, Valtra a Kubota, teleskopické manipulátory Merlo, závěsné stroje Kverneland a Kuhn, dopravní techniku WTC a ZDT aj. Lesní technika je reprezentována štěpkovači Junkari a navijáky Pfanzelt, komunální technika stroji Kubota. V zahradní technice se orientujeme na hobby i profesionální techniku pro náročné uživatele, jako je Honda, Seco, Vari, Echo aj.
 
Klademe důraz na podporu zákazníkům v podobě širokého sortimentu náhradních dílů na veškerou techniku v našem sortimentu. V současné době máme v nabídce téměř 30.000 položek náhradních dílů, které jsou připraveny k okamžitému odběru v našich skladových prostorách v Týništi nad Orlicí a Červeném Kostelci. Pokud momentálně náhradní díl skladem nemáme, jsme schopni většinu objednávek splnit do 24 hodin.
 
Plně si uvědomujeme, že obchod nekončí samotným prodejem. Proto klademe na záručnípozáruční servis veliký důraz. Důkazem toho je skutečnost, že na technickém servisu pracuje třetina zaměstnanců celé společnosti. Disponujeme 6-ti plně vybavenými servisními vozy, což nám umožňuje provádět většinu servisních zásahů přímo u zákazníka. Samozřejmostí je také služba NONSTOP servisu o víkendechsvátcích.
 
Již od roku 2003 pořádáme každoročně v areálu firmy Prodejní a výstavní dny AGRICO. Jedná se o výstavu zemědělské, lesní, komunální a zahradní techniky, na které se snažíme návštěvníkům přiblížit naši každodenní pracovní činnost. Podívejte se na krátké video z ročníku 2016 a třeba někdy v budoucnu u nás na viděnou.
Všem moc děkujeme za projevenou přízeň a důvěru.
 
Tým AGRICO, s.r.o.

Areál společnosti

Auto servis_01
AGRICO, s.r.o. - Servis zemědělské a lesní techniky
AGRICO, s.r.o. - Prodej a servis zahradní techniky v Týništi nad Orlicí
Areál společnosti AGRICO, s.r.o. v Týništi nad Orlicí
Prodejní a výstavní dny AGRICO 2014
AGRICO, s.r.o. - Prodejní středisko v Červeném Kostelci
Vjezd do areálu společnosti AGRICO, s.r.o. z kruhového objezdu
Areál společnosti AGRICO, s.r.o. - příjezdovou cestu lemují nové zemědělské stroje
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.