Kariéra

Společnost AGRICO, s. r. o. se sídlem v Týništi nad Orlicí příjme vhodné pracovníky na tyto pozice:

VEDOUCÍ SERVISU ZEMĚDĚLSKÉ, KOMUNÁLNÍ a LESNÍ TECHNIKY

Náplň práce:
  • Vedení týmu cca 8 servisních techniků - organizace práce a výjezdů k opravám u zákazníků
  • Komunikace se zákazníky
  • Příjem a výdej strojů na servis - administrace zakázek
  • Technická podpora zákazníkům
  • Komunikace s dodavateli a výrobci
  • Řešení reklamací

Co od Vás očekáváme:
  • Technické znalosti v oboru zemědělských a lesních strojů (případně jiných - automobily, stavební technika, aj.)
  • Schopnost dobře organizovat a vést skupinu servisních techniků
  • Výborná komunikace a jednání se zákazníky
  • Zodpovědnost, komunikativnost, pracovitost, přirozenou autoritu
  • Vzdělání min. SOU s maturitou
  • Základní znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz B (T, VZV výhodou)

Nabízíme:
  • Motivující platové ohodnocení a 13. plat
  • Práci na vedoucí pozici na HPP
  • Možnost osobního růstu a rozvoje
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práce na 1 směnu v Týništi nad Orlicí
  • Služební telefon, vlastní kancelář
  • Osobní přístup nadřízených - rodinná firma

Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy/prémie
  • 13. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Služební telefon, PC
  • Služební auto
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Dog-friendly office
  • Cyclist-friendly office
  • Parkování v areálu firmy

SERVISNÍ TECHNIK ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

  • opravy zemědělské techniky (Zetor, Valtra, Kubota, Kverneland, Kuhn aj.)
  • technická příprava strojů na prodej
  • školení obsluhy strojů
  • předvádění prodávané techniky
  • účast na výstavách

Požadujeme:
  • znalost oprav strojů
  • praxe v oboru podmínkou
  • pozitivní přístup k práci, zodpovědnost
  • min. SOU vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B, VZV výhodou

Nabízíme:
  • motivující platové ohodnocení  a 13. plat
  • práci na HPP v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost osobního růstu a profesního rozvoje
  • pravidelné zvyšování kvalifikace (školení, vzdělávací kurzy)
  • zaměstnanecké benefity (slevy na nákup firemních produktů, stravenky, aj.)
  • práce na 1 směnu v Týništi nad Orlicí

V případě, že Vás některá z pracovních pozic zaujala a splňujete pro ni předpoklady, zašlete nám životopis na emailovou adresu agrico-sro@agrico-sro.cz.

Informace o ochraně a nakládání s osobními údaji dle GDPR

  • Životopis zpravidla obsahuje jméno, příjmení, datum narození, telefonní číslo a adresu (dále "osobní údaje uchazeče")
  • Osobní údaje uchazeče o zaměstnání zpracováváme pouze pro účely výběrového řízení a jen v nezbytném rozsahu.
  • Osobní údaje uchazeče o zaměstnání nepředáváme třetím osobám.
  • Po skončení výběrového řízení, kdy není uchazeč u zaměstnavatele zaměstnán, vaše osobní údaje řádně zlikvidujeme tak, jak nám ukládá zákon.
  • V případě, že bychom měli zájem uchovávat vaše osobní údaje, např. v databázi vhodných uchazečů, musíme k tomuto mít váš předchozí výslovný souhlas, který je vhodné mít nejlépe v písemné podobě. V souhlasu bude mimo jiné uvedeno, jaké údaje budou zpracovávány, kdo je bude zpracovávat, na jaké období je souhlas dáván a že svůj souhlas může uchazeč o zaměstnání kdykoliv odvolat.
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí