Mulčovače a drtiče

Využijte naší nabídky a zefektivněte práci v zemědělství. Nabízíme vám mulčovače a drtiče od předních výrobců v oboru, společností Mulching System, Pronar a Kverneland. Tyto mulčovačedrtiče se vyznačují vysokou přidanou hodnotou a skvělým zpracováním. K tomu vám poskytneme nejen záruční, ale také pozáruční servis zemědělské techniky v našem servisním středisku v Týništi nad Orlicí.
Zobrazit produkty výrobce
(38)
(2)
(1)
(10)
(6)
(19)
Mulčovač Kverneland FHS Mulčovač Kverneland FHS
Mulčovač Kverneland FHS je kompaktní a trvanlivý stroj pro nepříliš náročné práce v občasných a špičkových ovocných sadech, na vinohradech a v lehkém podrostu. Je rovněž výborný pro urovnání pastvin, pro sečení slámy a strniště. Mulčovač Kverneland FHS je vhodný pro traktory s výkonem do 80 koní. Dodává se s pracovním záběrem 1,55 m; 1,85 m; 2,00 m, 2,30 m a 2,50 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FXF Mulčovač Kverneland FXF
Nový sklopný mulčovač Kverneland FXF je zemědělský mulčovač vhodný pro obnovu travních porostů, pro rozdrcení kukuřice, slunečnice a čiroku. S pracovním záběrem 5,60 m zaujímá model FXF v přepravní poloze šířku 2,5 m. Tato důležitá vlastnost spolu s jedinečným výkonem činí z mulčovače FXF ideální volbu pro smluvní a profesionální zemědělce.  Zvláštní pozornost byla zaměřena na snížení provozních nákladů, pokud jde o spotřebu výkonu a paliva, s požadavky na výkon začínajícími na pouhých 130 koních.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel PA 4745 Mulčovač McConnel PA 4745
Plošný mulčovač McConnel PA 4745 s pracovním záběrem 1.2 m je vybaven plovákem, který umožňuje, aby mulčovač automaticky sledovat obrysy země ve svislé rovině. Ideálně se hodí pro krajnici, díky tomuto systému se výrazně snižuje nutnost zásahu obsluhy. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel Robocut Mulčovač McConnel Robocut
Mulčovač McConnel Robocut je dálkově řízený mulčovač, určený na práci v těžko přístupném terénu, kam se s tradiční sekačkou nebo mulčovačem nedostanete a použití křovinořezu je nepohodlné či nebezpečné. Stroj má velmi nízko položené těžiště a jeho konstrukční řešení zaručuje plné využití se svahovou dostupností 55° ve všech směrech. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio
Mulčovač Maxio od výrobce Agrostroj Pelhřimov má tuhou, robustní konstrukci, která zaručuje vysokou spolehlivost a výkonnost v náročných podmínkách. Mulčovač má nově tvarovanou zesílenou skříň pro maximální pevnost stroje.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio Uni Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio Uni
Mulčovač Maxio Uni od výrobce Agrostroj Pelhřimov má tuhou, robustní konstrukci, která zaručuje vysokou spolehlivost a výkonnost v náročných podmínkách. Mulčovač má nově tvarovanou zesílenou skříň pro maximální pevnost stroje. Mulčovač Maxio Uni lze připojit do čelního nebo zadního 3-bodového závěsu. Uživateli nabízí plynulý posuv do boku pomocí hydraulického válce. Pohon 1000 ot/min.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FM Mulčovač Kverneland FM
Mulčovač Kverneland FM je malý až střední mulčovač, který může mít pracovní záběr od 0,9 m do 1,8 m. Je možné ho používat v mírně nerovném terénu, jeho ovládání je velmi snadné a vyniká nenáročnou údržbou. Univerzální nože jsou dodávány ve standardní výbavě. Mulčovač FM je vhodný pro traktory do 50 HP.

 

 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FRO Mulčovač Kverneland FRO
Mulčovač Kverneland FRO je možné vybavit univerzálními nebo kladívkovými noži. Mulčovač lze upnout jak do předního tak i zadního tříbodového závěsu. Pracovní záběry od 2,35 m do 3,20 m a hydraulický stranový posuv až 50 cm. Různé typy nožů, zadní válec se škrabkou. Volnoběžná spojka integrovaná v převodovce.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FRH Mulčovač Kverneland FRH
Mulčovač Kverneland FRH je určen pro agregaci do zadního TBZ s pracovním záběrem 2,35 až 3,2 metru. Mulčovač je určen pro traktory do 160 koní s možností agregace vpředu. Pohon je prováděn 5 klínovými řemeny s automatickým napínáním s volbou 540 nebo 1000 ot/min a to je základem pro vysokou obvodovou rychlost 54 m/s. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FRD Mulčovač Kverneland FRD
Robustní mulčovač Kverneland FRD do zadního nebo předního TBZ s pracovním záběrem 2,8 nebo 3,2 metru. Jedná se o univezální mulčovač pro traktory do 160 koní. Pohon je prováděn 5 klínovými řemeny s automatickým napínáním. Dále je mulčovač vybaven hydraulickým stranovým posunem s unikátním řešením uložení  převodovky, kdy při posuvu mulčovače zůstává převodovka přímo proti středu traktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FXN Mulčovač Kverneland FXN
Robustní mulčovač Kverneland FXN pro agregaci do zadního TBZ s pracovním záběrem od 1,95 do 3,2 metru. Mulčovač je vyroben v robustním provedení pro traktory do 160 koní. Vybaven je 3bodovým závěsem s hydraulickým posuvem. Opěrný válec se samočištěním od rotoru nebo opěrná kola. Volnoběžná spojka integrovaná v převodovce. Řezný průměr rotoru je 650 mm.
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FXZ Mulčovač Kverneland FXZ
Tento drtič a mulčovač Kverneland FXZ je velmi masivní konstrukce a jeho pracovní záběr je 3,2 m nebo 3,99 m nebo 4,78 m. Specialista je především na posklizňové zbytky po kukuřici. Prvky stroje, jako je oboustranný pohon rotoru a převodovka s počítadlem motohodin a měřením teploty posunuje tento stroj do nevyšší kvalitativní třídy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač KVERNELAND FHP Plus Mulčovač KVERNELAND FHP Plus
KVERNELAND FHP Plus je univerzální mulčovač na plochy i okraje polí a cest. Tento robustní stranový mulčovač má pracovní záběr od 200 do 250 cm. Kvalitní provedení všech prvků stroje zajistí dlouhou životnost a nízké náklady na dopravu a údržbu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač KVERNELAND FHP Mulčovač KVERNELAND FHP
KVERNELAND FHP je univerzální mulčovač na plochy i okraje polí a cest. Tento robustní stranový mulčovač má pracovní záběr od 155 do 200 cm. Kvalitní provedení všech prvků stroje zajistí dlouhou životnost a nízké náklady na dopravu a údržbu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel SE Mulčovač McConnel SE
Tato série McConnel SE nabízí tři modely plošného mulčovače o pracovním záběru 1,5 nebo 1,8 nebo 2,1 m. Stroj je vybaven otočným kolečkem (360°), pneumatikami odolnými proti propíchnutí a má po celé délce vyměnitelné ližiny. Celý stroj je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel CY 2000 Mulčovač McConnel CY 2000
Plošný mulčovač  McConnel CY 2000 se záběrem mulčovací hlavy až 2 m. Ocel pláště stroje je 8mm široká. Stroj je vybaven tříbodovým závěsem a krytem řetězu proti odletujícímu materiálu při práci v těžkých podmínkách. Plovoucí táhla zajišťují krátký a kvalitní střih. Určeno pro traktory s minimálním výkonem 100HP.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovací sekačka McConnel Topper 9  Mulčovací sekačka McConnel Topper 9
Plošný mulčovač Kverneland Topper 9 s vertikální osou rotace má pracovní záběr 2,75 m. Agregace do tříbodového závěsu kategorie II. Mulčovací sekačka Topper 9 je specialista na mulčování velkých ploch jako jsou luka a pastviny. Vybaven je předními i zadními ochrannými řetězovými deflektory proti vymrštění materiálu z prostoru sečení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel SR 420, 460, 620, 820 Mulčovač McConnel SR 420, 460, 620, 820
Plošný mulčovač Kverneland McConnel SR s vertikální osou rotace má pracovní záběr od 4,2 m do 8,2 m. Tyto mulčovače jsou určeny zejména pro údržbu luk a pastvin nebo k ošetření jiných travnatých ploch, případně k likvidaci posklizňových zbytků polních plodin. Při vyšších nárocích na drcení hmoty je u  tažených modelů SR možnost doplnit standadní dvoj/čtyř - nožový systém o další dva nože. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-E Mulčovač Mulchsysteme MU-E
Tento profesionální mulčovač je vhodný pro traktory o výkonu do 60 HP. Mulčovač je možné připojit jak do zadního tak do předního tříbodového závěsu. Pohon mulčovače je buď mechanický nebo hydraulický.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-Ecotop Mulčovač Mulchsysteme MU-Ecotop
Profesionální zadní mulčovač Mulchingsystems MU-Ecotop pro výkony traktorů do 75 HP s pracovním záběrem do 2,17 m je velmi kvalitní a spolehlivý stroj od firmy Kverneland.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2>>
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.