Drtiče a štěpkovače

Zobrazit produkty výrobce
(48)
(2)
(3)
(5)
(20)
(10)
(8)
Štěpkovač Vandaele TV 14-22 Štěpkovač Vandaele TV 14-22
Štěpkovač Vandaele TV 14-22 je vybaven velmi silným a úsporným motorem a vodou chlazeným agregátem. Motor je se štěpkovačem spojen v řadě a díky tomu nedochází ke ztrátě výkonu. Maximální průměr štěpkovaného materiálu 140 mm. Vstupní rozměry vkládání do štěpkovače 220 mm x 140 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE 550 M Štěpkovač TS INDUSTRIE 550 M
Výkonný profesionální štěpkovač TS INDUSTRIE 550 M s motorem Deutz o výkonu 80 HP. Stroj zaručuje štěpkování stromů a větví až do průměru 26 cm. Diskové řezání s 2 nastavitelnými noži. Pozinkovaný dvounápravový přivěs je konstruován do rychlosti až 80 km/hod.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 35 DS Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 35 DS
Drtič TS INDUSTRIE Super Premium 35 DS je odhlučněná verze se kterou zvládnete zpracovat ještě více vegetace a větví. K velkému výkonu stroje byl přidán chytrý DRI systém, který zaručí redukci hluku o 3 dB. Díky snížené hlučnosti je tento stroj dokonale přizpůsoben pro práci v parcích a jiných veřejných prostorech. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Viper 50 DS Drtič TS INDUSTRIE GS Viper 50 DS
Snadné ovládání a vysoký výkon drtiče TS INDUSTRIE GS Viper 50 DS. Stroj je vybaven patentovaným smíšeným dvojitým Mix rotorem. Je zde kompletní DRI systém, což znamená kompletní odhlučněnou kapotu a tím snížení hluku o 3 dB. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Cobra 75 DS Drtič TS INDUSTRIE GS Cobra 75 DS
Bezkonkurenční drtič TS INDUSTRIE GS Cobra 75 DS s patentovaným smíšeným rotorem, který má ve standardním vybavení 20 kladiv a 4 nože. Výkon stroje udává motor KOHLER se 4 válci o výkonu 75 HP. V základní výbavě tohoto produktu je podvozek, který je uzpůsoben k rychlosti do 80 km/h.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Cougar PTO Drtič TS INDUSTRIE GS Cougar PTO
Kompaktní a efektivní drtič TS INDUSTRIE GS Cougar PTO, vhodný pro menší traktory o výkonu od 20 do 30 HP. Drtič má 6 kladiv a 2 nože osazené na smíšeném rotoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Viper PTO Drtič TS INDUSTRIE GS Viper PTO
Všestranný a vysoký výkon drtiče TS INDUSTRIE GS Viper PTO zaručuje vysokou pracovní rychlost. Tento model je hnaný vývodovou hřídelí z traktoru. Je určen pro traktory se silou minimálně 70 HP. Stroj je vybaven železným vkládacím pásem. Ten umožňuje drtit/štepkovat i drobný materiál bez rizika vtažení obsluhy stroje. Stroj je ideální pro profesionály zabývající se údržbou zeleně.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10-14SP Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10-14SP
Kompaktní štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10-14SP. Pouze 80 cm široký, pro snadnou manipulaci ve stísněných prostorách zahrad a parků. Speciálně vyvinut pro transport na připojném vleku nebo v přepravním prostoru dodávek. Ideální pro menší službaře, obecní úřady apod. V základním provedení má stroj štěpkovací disk se dvěma noži.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10-14P Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10-14P
Malý a univerzální štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10-14P je v základní výbavě namontován na podvozek uzpůsobený pro rychlost 80 km/h. Snadno dopravitelný na místo určení. Systém No Stress reguluje rychlost podavače a brání tím stroj před ucpáním.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10PTO Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10PTO
Štěpkovač TS INDUSTRIE WS/10PTO je hnaný vývodovou hřídelí menších traktorů, a to od výkonu pouhých 18 HP. Stroj je vybaven nastavitelnou rychlostí zpracování a systémem No Stress, který zabraňuje ucpávání materiálu. Štěpokovač je ideální pro malé zemědělce, kteří likvidují náletové porosty kolem svých polí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE 190 M Štěpkovač TS INDUSTRIE 190 M
Inovativní a robustní štěpkovač TS INDUSTRIE 190 M je určen pro těžkou práci se dřevem. V základní výbavě má dieselový 4 válec o výkonu 35 HP.  Štěpkovač je uložen na pozinkovaném podvozku, který je konstruován pro rychlost 80 km/hod. Širokoúhlé kryty umožňují snadný přístup do všech oblastí údržby.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE 327 Z Štěpkovač TS INDUSTRIE 327 Z
Štěpkovač TS INDUSTRIE 327 Z má perfektní výkon, díky kterému bere větve a klády až do průměru 20 cm. Tažný přívěs je konstruovaný pro rychlost 80 km/hod. Jednoduché a bezpečné ovládání.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Drtič TS INDUSTRIE GS Tiger 25 P/D Drtič TS INDUSTRIE GS Tiger 25 P/D
Robustní a spolehlivý drtič TS INDUSTRIE GS Tiger 25 P (benzín) / D (diesel) zvládá drcení dřevní hmoty až do průměru 14 cm. Drtič je vybaven patentovaným smíšeným rotorem s 8 kladivy a 2 noži. Díky velkému vkládacímu prostoru se snadno dávkuje. Je maximálně bezpečný. V základní výbavě drtiče je podvozek uzpůsobený k rychlosti do 80 km/hod.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač TS INDUSTRIE 532 Z Štěpkovač TS INDUSTRIE 532 Z
Silný výkon v každé situaci to je Štěpkovač TS INDUSTRIE 532 Z. Stroj je vhodný pro traktory s minmálním výkonem 50 HP. Volitelnou možností je přívěs koncipovaný do 80 km/hod. Velkou výhodou je maximálně bezpečné používání.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač Junkkari HJ4 Štěpkovač Junkkari HJ4
Štěpkovač Junkkari HJ4 je osazen masivním štěpkovacím diskem. Materiál je vkládán na štěpkovací disk pod úhlem, ostří se tak dotýká materiálu vždy jako první. Tato vlastnost usnadňuje práci stroje a zároveň šetří vynaloženou energii. Ostří může být nastaveno podle požadované velikosti štěpky. Štěpkovací disk je opatřen vynášecími lopatkami, které spolu s otočnou výstupní naklápěcí koncovkou usnadňují rozhození štěpky či plnění odvozního prostředku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač Junkkari HJ 170 Štěpkovač Junkkari HJ 170
Štěpkovač Junkkari HJ 170 je určen pro štěpkování dřevní hmoty do průměru 17 cm. Disk se čtyřmi noži je poháněn od vývodového hřídele traktoru, jejíž otáčky mohou být v rozmezí 540 - 1000 ot/min. Materiál je přiváděn k masivnímu disku pod úhlem 45°. Toto provedení usnadňuje vlastní řez a snižuje tak energickou náročnost. Požadované velikosti štěpky se dosahuje nastavením vysunutí nožů na disku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač Junkkari HJ 250 Štěpkovač Junkkari HJ 250
Štěpkovač Junkkari HJ 250 je osazen masivním štěpkovacím diskem. Materiál je vkládán na štěpkovací disk pod úhlem, ostří se tak dotýká materiálu vždy jako první. Tato vlastnost usnadňuje práci stroje a zároveň šetří vynaloženou energii. Ostří může být nastaveno podle požadované velikosti štěpky. Štěpkovací disk je opatřen vynášecími lopatkami, které spolu s otočnou výstupní naklápěcí koncovkou usnadňují rozhození štěpky či plnění odvozního prostředku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač URBAN SMH110 Štěpkovač URBAN SMH110
Štěpkovač URBAN SMH110 je mobilní a výkonný. Je poháněný motorem Briggs & Stratton VANGUARD o výkonu 35 HP. Motor je standardně vybaven elektrickým startérem, kontrolkou mazání, počítadlem motohodin a ukazatelem množství paliva v nádrži. SMH 110 je usazený na bržděném přívěsu s SPZ. Štěpkovač je na přívěsu umístěn na točně a je možné s ním otáčet v úhlu 360°. Točnu lze západkou zajistit v 8 polohách po 45°. Proti přetížení je štěpkovač chráněn prokluzem řemenů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač URBAN EM110 Štěpkovač URBAN EM110
Štěpkovač URBAN EM110 je poháněn třífázovým motorem s výkonem 18,5 kW. Na přání je možné instalovat elektromotor s výkonem pouze 15kW (možno připojit do zásuvky 32 A). Štěpkovač EM110 má schopnost zpracovat větší průměr materiálu než EM70. Tento typ je velice vhodný pro zpracování odpadního materiálu (prkna, latě, odřezky) a dále menších kmenů o průměru do 12 cm. Proti přetížení je štěpkovač chráněn prokluzem řemenů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Štěpkovač URBAN HM70 Štěpkovač URBAN HM70
Štěpkovač URBAN HM70 s hydraulickým pohonem je využíván v zemědělství, v technických službách, při správě a údržbě silničních a železničních cest, ale i při údržbě sadů. Zdrojem hydraulického oleje je energetický prostředek, ke kterému se štěpkovač připojuje přes hydraulický rám a 2 hydraulické rychlospojky. Všechny štěpkovače URBAN s hydromotorem jsou vybaveny vlastním tlakovým ventilem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2 3>>
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.