Mulčovače a drtiče

Dodáváme mulčovače od předních výrobců v oboru, společností Müthing a Kverneland. Tyto mulčovací stroje se vyznačují vysokou užitnou hodnotou a skvělým zpracováním. Poskytujeme nejen záruční, ale také pozáruční servis zemědělské techniky v našem servisním středisku v Týništi nad Orlicí.
Zobrazit produkty výrobce
(64)
(2)
(26)
(9)
(6)
(21)
Mulčovač Müthing MU-Farmer/S Mulčovač Müthing MU-Farmer/S
Mulčovač Müthing MU-Farmer/S je tažený postranní mulčovací stroj s opěrnými koly. Hydraulický podélný pojezd pro rychlý přechod mezi plochami. Koncepce s 5-ti opěrnými koly umožňuje bezporuchovou práci s dobrým kopírováním povrchu terénu i při velkém množství zpracovávaného materiálu. Vhodné pro hnací výkon 160 až 280 HP. Pracovní šířka 4,20 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel PA 4745 Mulčovač McConnel PA 4745
Plošný mulčovač McConnel PA 4745 s pracovním záběrem 1.2 m je vybaven plovákem, který umožňuje, aby mulčovač automaticky sledovat obrysy země ve svislé rovině. Ideálně se hodí pro krajnici, díky tomuto systému se výrazně snižuje nutnost zásahu obsluhy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Müthing MU-PRO/F Vario Mulčovač Müthing MU-PRO/F Vario
Mulčovač Müthing MU-PRO/F Vario je sklápěcí mulčovací stroj pro velké plochy. Vyroben z extrémně odolné jemnozrnné oceli S700. Vhodné pro hnací výkon do 400 HP. Pracovní šířka 8,6 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FXF Mulčovač Kverneland FXF
Nový sklopný mulčovač Kverneland FXF je zemědělský mulčovač vhodný pro obnovu travních porostů, pro rozdrcení kukuřice, slunečnice a čiroku. S pracovním záběrem 5,60 m zaujímá model FXF v přepravní poloze šířku 2,5 m. Tato důležitá vlastnost spolu s jedinečným výkonem činí z mulčovače FXF ideální volbu pro smluvní a profesionální zemědělce.  Zvláštní pozornost byla zaměřena na snížení provozních nákladů, pokud jde o spotřebu výkonu a paliva, s požadavky na výkon začínajícími na pouhých 130 koních.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FHS Mulčovač Kverneland FHS
Mulčovač Kverneland FHS je kompaktní a trvanlivý stroj pro nepříliš náročné práce v občasných a špičkových ovocných sadech, na vinohradech a v lehkém podrostu. Je rovněž výborný pro urovnání pastvin, pro sečení slámy a strniště. Mulčovač Kverneland FHS je vhodný pro traktory s výkonem do 80 koní. Dodává se s pracovním záběrem 1,55 m; 1,85 m; 2,00 m, 2,30 m a 2,50 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel Robocut Mulčovač McConnel Robocut
Mulčovač McConnel Robocut je dálkově řízený mulčovač, určený na práci v těžko přístupném terénu, kam se s tradiční sekačkou nebo mulčovačem nedostanete a použití křovinořezu je nepohodlné či nebezpečné. Stroj má velmi nízko položené těžiště a jeho konstrukční řešení zaručuje plné využití se svahovou dostupností 55° ve všech směrech. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio
Mulčovač Maxio od výrobce Agrostroj Pelhřimov má tuhou, robustní konstrukci, která zaručuje vysokou spolehlivost a výkonnost v náročných podmínkách. Mulčovač má nově tvarovanou zesílenou skříň pro maximální pevnost stroje.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio Uni Mulčovač Agrostroj Pelhřimov Maxio Uni
Mulčovač Maxio Uni od výrobce Agrostroj Pelhřimov má tuhou, robustní konstrukci, která zaručuje vysokou spolehlivost a výkonnost v náročných podmínkách. Mulčovač má nově tvarovanou zesílenou skříň pro maximální pevnost stroje. Mulčovač Maxio Uni lze připojit do čelního nebo zadního 3-bodového závěsu. Uživateli nabízí plynulý posuv do boku pomocí hydraulického válce. Pohon 1000 ot/min.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FRO Mulčovač Kverneland FRO
Mulčovač Kverneland FRO je nový víceúčelový mulčovač pro mulčování trávy, pastvin, bočně umístěných ploch a strnišť. Silná dvojitá závěsná hlava umožňuje připevnění stroje před traktorem nebo za ním. Spolu s hydraulickým přesazením umožńuje víceúčelové využití pro téměř všechny podmínky, např. vyčištění okrajů polí, okrajů sadových cest. Hydraulické přesazení je ideální pro čištění okrajů pole - mnohostranné využití také pro údržbu cest.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FRH Mulčovač Kverneland FRH
Mulčovač Kverneland FRH je víceúčelový stroj pro mulčování trávy, pastvin, nevyužívané půdy a strnišť. Hydraulické vyrovnání umožňuje s mulčovačem FRH čistit okraje polí, sady a okraje silnic. Kladívkové nože, nebo univerzální Y nože s krátkými lopatkami umožňují skvělou kvalitu mulčování v každé situaci. Široký průměr rotoru 540 mm navíc garantuje perfektní řez s nízkými energetickými nároky. Snadná údržba činí z FRH výhodný mulčovač.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FXN Mulčovač Kverneland FXN
Řada FXN zahrnuje největší a nejhouževnatější mulčovače trávy a slámy Kverneland pro náročnou práci na bočně umístěných pozemcích a obdělávaných polích. Mulčovač FXN je nepostradatelný na travnatých polích nebo pro posečení slámy, strniště a ostatních rostlinných zbytků po sklizni, ale taky velmi užitečný pro čištění podrostu ovocnářských podniků a urovnání pastvin. Mulčovač FXN se dodává se 4 pracovními záběry, které vyhovují všem různým požadavkům, s nimiž zemědělci přichází.
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FRD Mulčovač Kverneland FRD
Mulčovač Kverneland FRD je mnohostranný stroj vhodný pro upevnění na přídi i na zádi traktoru. Závěsná hlava je použita ze známé a osvědčené konstrukce strojních bran. Pohyblivá trubka je integrována do závěsné hlavy; všechny síly a namáhání se koncentrují do 3-bodového závěsu. Mulčovač FRD je vždy ve standardní verzi s hydraulickým přesazením 52 cm. Centrální převodovka do výkonu 160 koní s dvojím integrovaným volnoběžným kolečkem jako standardní verze.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Kverneland FXZ Mulčovač Kverneland FXZ
Mulčovač Kverneland FXZ je zkonstruován a testován na základě požadavků zemědělců na dosažení maximálního výkonu a spolehlivost. Model FXZ zaručuje pečlivou práci pro lepší jakost zbytků a jejich snazší přirozený rozklad. Vývoj tohoto mulčovače byl zřetelně zaměřen na obrovské farmy a farmy provozující intenzivní zemědělství, proto je model FXZ ideální pro velmi náročné a specializované podnikatele. Model FXZ je skvělý pro rozdrcení sklizňových zbytků, pořezání slámy, kukuřičných a slunečnicových stonků, a také pro bočně umístěné pozemky. Stejný rotor může být vybaven buď noži tvaru Y, nebo kladivy, u všech konfigurací speciální lopatky ventilátoru zvedají materiál pro lepší účinek rozdrcení. Velký průměr (760 mm) zaručuje vynikající řezání s malým požadavkem na výkon.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač KVERNELAND FHP Mulčovač KVERNELAND FHP
KVERNELAND FHP je univerzální mulčovač na plochy i okraje polí a cest. Tento robustní stranový mulčovač má pracovní záběr od 155 do 200 cm. Kvalitní provedení všech prvků stroje zajistí dlouhou životnost a nízké náklady na dopravu a údržbu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač KVERNELAND FHP Plus Mulčovač KVERNELAND FHP Plus
KVERNELAND FHP Plus je univerzální mulčovač na plochy i okraje polí a cest. Tento robustní stranový mulčovač má pracovní záběr od 200 do 250 cm. Kvalitní provedení všech prvků stroje zajistí dlouhou životnost a nízké náklady na dopravu a údržbu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel SE Mulčovač McConnel SE
Tato série McConnel SE nabízí tři modely plošného mulčovače o pracovním záběru 1,5 nebo 1,8 nebo 2,1 m. Stroj je vybaven otočným kolečkem (360°), pneumatikami odolnými proti propíchnutí a má po celé délce vyměnitelné ližiny. Celý stroj je vyroben z velmi kvalitních a odolných materiálů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel CY 2000 Mulčovač McConnel CY 2000
Plošný mulčovač  McConnel CY 2000 se záběrem mulčovací hlavy až 2 m. Ocel pláště stroje je 8mm široká. Stroj je vybaven tříbodovým závěsem a krytem řetězu proti odletujícímu materiálu při práci v těžkých podmínkách. Plovoucí táhla zajišťují krátký a kvalitní střih. Určeno pro traktory s minimálním výkonem 100HP.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovací sekačka McConnel Topper 9  Mulčovací sekačka McConnel Topper 9
Plošný mulčovač Kverneland Topper 9 s vertikální osou rotace má pracovní záběr 2,75 m. Agregace do tříbodového závěsu kategorie II. Mulčovací sekačka Topper 9 je specialista na mulčování velkých ploch jako jsou luka a pastviny. Vybaven je předními i zadními ochrannými řetězovými deflektory proti vymrštění materiálu z prostoru sečení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel SR 420, 460, 620, 820 Mulčovač McConnel SR 420, 460, 620, 820
Plošný mulčovač Kverneland McConnel SR s vertikální osou rotace má pracovní záběr od 4,2 m do 8,2 m. Tyto mulčovače jsou určeny zejména pro údržbu luk a pastvin nebo k ošetření jiných travnatých ploch, případně k likvidaci posklizňových zbytků polních plodin. Při vyšších nárocích na drcení hmoty je u  tažených modelů SR možnost doplnit standadní dvoj/čtyř - nožový systém o další dva nože. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Müthing MU-ECOTOP Mulčovač Müthing MU-ECOTOP
Mulčovač Müthing MU-ECOTOP základní stroj pro málo strukturované plochy. Pro výkony traktorů do 75 HP s pracovním záběrem od 1,60 do 2,00 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2 3 4>>
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.