Ochranná konstrukce traktoru Manatech

Ochrana a zadní štít Manatech
Ochrana a zadní štít Manatech_1Ochrana a zadní štít Manatech_2
Ochranná konstrukce traktoru Manatech je „šita“ na míru traktoru a dle požadavků zákazníka. Knstrukece chrání jak spodní části těla traktoru, tak i nádrže, vzduchové a hydraulické okruhy a boky traktoru. Všechna servisní místa traktoru zůstávají přístupná prostřednictvím odnímatelných krytek.
Cena Na dotaz
Poptat produkt
Ochranná konstrukce traktoru Manatech je „šita“ na míru traktoru a dle požadavků zákazníka. Chrání jak spodní části těla traktoru, tak i nádrže, vzduchové a hydraulické okruhy a boky traktoru. Všechna servisní místa traktoru zůstávají přístupná prostřednictvím odnímatelných krytek. Nedílnou součástí lesnické nástavby by měla být i ochrana vzduchových ventilů a zesílení okrajů disků. Samozřejmost u nástaveb MANATECH CZ. Přední část traktoru je chráněna sítí, nebo masivní konstrukcí z vypalovaných plechů, opět dle vašeho přání.
 
Zadní štít je vybaven dvojčinnými hydraulickými válci, které zabezpečují jeho vertikální pohyb v rozsahu více jak 70cm. Důležitá je i vzdálenost štítu od zadních kol traktoru. Vždy se snažíme umístit štít tak, aby byl co nejblíže ke kolům. V praxi to znamená, že do vzniklé mezery lze nasadit řetězy, ale zbytečně štít neoddalujeme. Upravit lze šířku štítu a na přání lze štít vybavit různými závěsy pro přívěs.

Ochranu proti korozi a povrchovou úpravu si můžete vybrat mezi lakování, kataforézou a zinkováním.
Kontaktní formulář
 *
 *
 *
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.