Všechny produkty

Zobrazit produkty výrobce
(880)
(35)
(46)
(1)
(4)
(23)
(1)
(8)
(25)
(18)
(17)
(19)
(4)
(7)
(3)
(11)
(6)
(74)
(109)
(127)
(21)
(7)
(4)
(8)
(10)
(33)
(2)
(5)
(7)
(2)
(3)
(16)
(4)
(2)
(2)
(1)
(4)
(21)
(1)
(17)
(27)
(18)
(11)
(6)
(10)
(1)
(42)
(44)
(13)
Sněhová fréza INZECO SF-1200 Sněhová fréza INZECO SF-1200
Sněhová fréza ŠÁLEK SF-1200 je určena k odstraňování souvislé vrstvy sněhu do výše 300 mm na středně velkých, rovných až mírně zvlněných plochách s max. sklonem do 12°. Frézu lze agregovat pomocí předního závěsu s traktory MT8-050,151, SLAVIA TV 824-S, FARMÁŘ a jinými traktory o výkonu nad 19 kW, vybavenými patřičným předním závěsem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Rozmetadlo Šálek RZK-100 Rozmetadlo Šálek RZK-100
Rozmetadlo Šálek RZK-100 je určeno pro rozmetání minerálních, granulovaných a práškových hnojiv. Dále slouží v zimním období při posypu chodníků a silničních kumunikací sypkými materiály a solí. Rozmetadlo umožňuje seřízení velikosti sypného uhlu, množství posypového materiálu a rozmetání doleva, doprava nebo obě strany.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Rampovací radlice Šálek RAM-1000 Rampovací radlice Šálek RAM-1000
Rampovací radlice Šálek RAM-1000 slouží k manipulaci s kulatinami a kmeny stromů. Rampovač lze agregovat k malotraktoru s předním tříbodovým závěsem kategorie 1N. Jedná se o český výrobek, který je velmi kvalitně zpracován a má dlouhou životnost.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Dvojdílné půdní brány Šálek PB4-144.4 Dvojdílné půdní brány Šálek PB4-144.4
Dvojdílné nesené půdní brány Šálek PB4-144.4 jsou určeny k přípravě půdy pro setí, zavlačování, kypření půdy, rovnání povrchu pole a hubení plevele. Brány se skládají ze dvou branových polí, nosného rámu (bidelec) a rovnací desky. Bránové díly jsou k bidelci zavěšeny pomocí řetězů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Dělič dřevního odpadu Šálek Bobr 75 Transport Dělič dřevního odpadu Šálek Bobr 75 Transport
Dělič dřevního odpadu Šálek BOBR 75T najde uplatnění při likvidaci dřevní hmoty (větve, celé stromky apod.) po těžbě dřeva, prořezávce a úklidu lesa, parků, zahrad a povodí řek a zpracování stavebního a truhlářského odpadu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Traktorový naviják KRPAN Série SI Traktorový naviják KRPAN Série SI
Traktorový navijáky KRPAN Série SI vynikají svou bezpečností. Ta je zaručena pomocí konstrukčních řešení, která jsou v souladu s Evropskými bezpečnostními normami (CE). Upínání na traktor je velmi jednoduché a rychlé, vysoká kapacita bubnu a jednoduché odvíjení ocelového lana. Velmi vysoká tažná síla.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Dělič dřevního odpadu Šálek BOBR 75T Dělič dřevního odpadu Šálek BOBR 75T
Dělič dřevního odpadu Šálek BOBR 75T najde uplatnění při likvidaci dřevní hmoty (větve, celé stromky apod.) po těžbě dřeva, prořezávce a úklidu lesa, parků, zahrad a povodí řek a zpracování stavebního a truhlářského odpadu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Podkopové bagrovací zařízení Šálek PBG-250 Podkopové bagrovací zařízení Šálek PBG-250
Podkopové bagrovací zařízení Šálek PBG-250 je určeno pro zemní práce, k nakládání a přemisťování zemědělských materiálů. Zařízení je nesené, při práci ustavené na pevných stavitelných podpěrách. Celé je vyrobeno z velmi kvalitních materiálů a má dlouhou životnost. Je vybaveno samostatným hydraulickým okruhem, poháněno hydromotorem umístěným na vývodovém hřídeli malotraktoru, ovládáno samostatným dvoufunkčním rozvaděčem. Jedná se o spolehlivý stroj se snadným ovládáním rychlým připojením a odstavením.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Rotační kypřič Šálek AKR Rotační kypřič Šálek AKR
Rotační kypřič Šálek AKR-100/120/140 je ideální na kypření půdy na malých výměrách zemědělské půdy nebo v komunálních službách. Najde uplatnění zvláště v zelinářství, školkařství, sadařství, v předseťové úpravě půdy, k promísení ornice s kompostem nebo chlévskou mrvou, k ničení plevelů a okopávce širokořadých kultur.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Dvojradličný obracecí nesený pluh Šálek PON2-300H Dvojradličný obracecí nesený pluh Šálek PON2-300H
Dvojradličný obracecí nesený pluh Šálek PON2-300H je vhodný ke střední orbě a podmítce na malých pozemcích, v zahradách, sklenících a sadech. Pluh je vybaven zařízením, které umožňuje přesnější seřízení pluhu. K seřízení hloubky orby je pluh vybaven hloubkovým kolem. Stroj lze agregovat se všemi typy malotraktorů s tříbodovým závěsem ISO 730/1N.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Dvojradličný jednostranný nesený pluh Šálek PN2-300 Dvojradličný jednostranný nesený pluh Šálek PN2-300
Dvojradličný jednostranný nesený pluh Šálek PN2-300 je vhodný ke střední orbě a podmítce na malých pozemcích, v zahradách, sklenících a sadech. Pluh je vybaven zařízením, které umožňuje přesnější seřízení pluhu. K seřízení hloubky orby je pluh vybaven hloubkovým kolem. Radlice jsou zajištěny šrouby, které se při nárazu na překážku přetrhnou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Jednoradličný obrácený nesený pluh Šálek PoN-25-A Jednoradličný obrácený nesený pluh Šálek PoN-25-A
Jednoradličný obrácený nesený pluh Šálek PoN-25-A je vhodný pro střední orbu na menších zemědělských výměrách. Skvěle se osvědčil při orbě v zahradách, sadech, lesních školkách, v zahradnictví apod. Pluhu lze využít pro orbu proti svahu se sklonem do 6°, kdy se orá pravým i levým tělesem bez skladu, nebo pro orbu stále na jedné straně.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Pevný půdní kypřič Šálek AKP-122 Pevný půdní kypřič Šálek AKP-122
Pevný půdní kypřič Šálek je určen pro kypření menších ploch a pro přípravu půdy k pěstování rostlin.  Agregace je možná za malotraktory s pomocí trojúhelníkového rychlozávěsu DZR-103, DZR-203 a RZ-1.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kombinátor Šálek AKM Kombinátor Šálek AKM
Kombinátor Šálek AKM-130 nebo AKM-172 je určen pro přípravu půdy po podzimní orbě před setím a sázením, pro plošné prokypřování, drcení hrud a urovnávání povrchu pozemku prutovým bubnem, naorávání rýh pro ruční sázení brambor, zeleniny apod., zahrnování po výsadbě, oborávání během vegetace a vyorávání při sklizni.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Půdní vrták Šálek APV-175 Půdní vrták Šálek APV-175
Půdní vrták Šálek APV-175 slouží k vrtání děr do soudržné půdy bez velkých kamenů. Usnadňuje tak práci při výsadbě stromků nebo keřů, při usazování sloupků na oplocení nebo podobné práce.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Vyorávač brambor Šálek AVB-568 Vyorávač brambor Šálek AVB-568
Vyorávač brambor Šálek AVB-568 slouží výhradně k vyorávání brambor, jejich separaci od hlíny a položení na povrch vyoraného řádku tak, aby nemohlo dojít k jejich poškození nebo zasypání při vyorávání dalšího řádku. Vyorávání dalších řádků není tedy závislé na sebrání již vyoraných řádků, což přináší vysokou efektivnost využití vyorávače.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Dvouřádkový sazeč brambor Šálek SK2-130 Dvouřádkový sazeč brambor Šálek SK2-130
Dvouřádkový sazeč brambor Šálek SK2-130 je určen k sázení nepředklíčených, případně narašených brambor (klíčky do 5 mm). Stroj vytváří rýhy, ukládá do nich hlízy a zahrnuje je. Jako tažný prostředek je možno použít pouze dvouosý malotraktor.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Hrobkovací rám Šálek FRA 003 Hrobkovací rám Šálek FRA 003
Hrobkovací rám Šálek FRA 0033 je určen pro přípravu půdy na sadbu brambor a na ohrnování (hrobkování) půdy při jejich pěstování. Šířka řádku je nastavitelná do maximální šíře rámu. Použití za malotraktory se zadním tříbodovým závěsem ISO 730/1. Součástí rámu jsou 3 hrobkovací radlice.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-S Nesený zametač Agrometall KM-S
Nesené zametače Agrometall KM-S pro stavební stroje slouží k zametání dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť, stavenišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení nevyžaduje přílišnou pracovní i časovou náročnost. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je rychlé a snadné. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Malotraktor Šálek Cabrio Excelent Malotraktor Šálek Cabrio Excelent
Malotraktor Šálek Cabrio Excelent české výroby lze přizpůsobit potřebám uživatele připojením velkého množství doplňků - přední uzávěrka diferenciálu, výstražný maják, zadní rámový závěs, krycí plastová střecha aj. Malotraktor je osazen motorem Lombardini nebo Kohler a je dodáván ve čtyřech výkonových třídách - 36 HP, 42 HP, 47 HP a 50 HP.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.