Všechny produkty

Zobrazit produkty výrobce
(964)
(34)
(47)
(4)
(23)
(1)
(8)
(25)
(18)
(17)
(19)
(4)
(7)
(3)
(11)
(5)
(148)
(109)
(130)
(30)
(7)
(4)
(8)
(10)
(32)
(2)
(5)
(8)
(2)
(3)
(16)
(4)
(2)
(3)
(1)
(4)
(21)
(1)
(17)
(27)
(18)
(11)
(5)
(10)
(1)
(38)
(42)
(19)
Univerzální lžíce LU SNR (Hardox) Univerzální lžíce LU SNR (Hardox)
Jde o stejný model jako je univerzální lopata, kterou vyrábí značka SONAROL, jen s tím rozdílem, že na břit, boky a splazy je použit materiál HARDOX. Díky uzavřenému hornímu profilu, výztuhám rámu, solidním splazům je tato lopata vhodným pomocníkem pro jakýkoliv nakladač. Velkou výhodou je dobře kosená zadní stěna lopaty, která přispívá ke snadnému vysypávání materiálu, ale také neomezuje výkyv úchytu většiny nakladačů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Multifunkční lžíce 4 v 1 SNR Multifunkční lžíce 4 v 1 SNR
Multifunkční lopata 4 v 1, od firmy SONAROL, je vhodná především pro práci s těžšími materiály. Je vybavena dvěma břity. První klasický je navíc doplněn o zuby. Druhý je na spodní části lopaty tak, aby se materiál při zavírání lopaty "odřízl" od podložky. Lopata je vybavena dvěma písty.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Müthing MU-M Vario Mulčovač Müthing MU-M Vario
Mulčovač Müthing MU-M Vario je standardním strojem pro zemědělce. Široké možnosti nastavení. Velký průchod díky stavitelnému opěrnému válci. Stabilní hnací ústrojí pro přední i zadní nástavbu s automatickým napínáním klínového řemenu. Pracovní šířka od 2,2 do 3,0 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený shrnovač KUHN GA 6501/7501+ Polonesený shrnovač KUHN GA 6501/7501+
Polonesený dvourotorový shrnovač KUHN GA 6501/7501+ se středovým shrnováním. Tangenciálně uložena ramena rotorů. Výborné kopírování terénu díky tandemovým podvozkům a 3-D systému. Kompletně uzavřené převodovky rotorů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Velkoobjemová lžíce LO SNR Velkoobjemová lžíce LO SNR
Velkoobjemová lopata, od značky SONAROL, je vhodná především pro práci s lehčími materiály. Díky svému objemu dokáže neuvěřitelně zrychlit práci. Tato lopata má velkou výhodu především při práci s teleskopickými manipulátory.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lžíce s přidržovačem LKP SNR pro manipulátory Lžíce s přidržovačem LKP SNR pro manipulátory
Lopata s drapákem, značky SONAROL, je určena pro těžkou práci při které je nutné přidržovat materiál uvnitř lopaty. Boční stěny lopaty je možné snadno odmontovat tak, aby se dalo manipulovat i s dlouhými předměty. Robustní konstrukce přidržovače zvládne i nejtěžší činnosti s veškerými typy materiálů. Silný úchop zajišťují dvě pístnice. Platí pro ní, stejně jako pro ostatní adaptéry určené pro manipulátory, vyztužení závěsu adaptéru a v případě, že má manipulátor plovoucí pozici na rameni dovybavení hydraulickým zámkem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Multifunkční lžíce 4 v 1 pro manipulátory Multifunkční lžíce 4 v 1 pro manipulátory
Lopata 4 v 1, značky SONAROL, je vhodná především pro práci s těžšími materiály. Je vybavena dvěma břity. První klasický je navíc doplněn o zuby. Druhý je na spodní části lopaty tak, aby se materiál při zavírání lopaty "odřízl" od podložky. Lopata je vybavena dvěma písty. Ve verzi pro manipulátory je vybavena silnějším vyztužením závěsu a hydraulickým zámkem je-li potřeba.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Lžíce s přidržovačem LKM SNR Lžíce s přidržovačem LKM SNR
Multilopata LKM SNR, od výrobce SONAROL, pro mininakladače je určeno pro těžší práci. Díky designu bočních stěn lopaty je možné s tímto adaptérem manipulovat i dlouhé předměty.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Müthing MU-Farmer Mulčovač Müthing MU-Farmer
Mulčovač Müthing MU-Farmer je robustní koncepce pro extrémně vysoké množství zpracovávaného materiálu. Vhodný pro zemědělské podniky, strojní sdružení a poskytovatele zakázkových služeb. Pro traktory o výkonu od 120 do 220 HP. Pracovní záběr 2,80 až 3,30 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Adaptéry pro čelní nakladače Hydrac Adaptéry pro čelní nakladače Hydrac
K čelním nakladačům patří neodmyslitelně různý typy a druhy adaptérů. Na této stránce bychom Vám rádi představili sortiment naší společnosti, který samozřejmě nemusíte agregovat jenom s našimi nakladači. Sortiment společnosti Hydrac si zakládá na vysoké kvalitě svých produktů, tato kvalita začíná u jemnozrnných ocelí z kterých jsou jednotlivé adaptéry vyráběny až po hardoxová ostří nebo jiné speciální konstrukční prvky.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Müthing MU-Farmer 670 Mulčovač Müthing MU-Farmer 670
Mulčovač Müthing MU-Farmer 670 pro využití na velkých plochách. Podélný pojezd pro přepravu. Komfortní a snadné použití. Vysoká frekvence řezu. Výjimečné kladívkové nože z válcované oceli s tříletou zárukou na rozlomení. Vhodné pro hnací výkon 240 až 300 HP. Pracovní šířka 6,7 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Pásový shrnovač KUHN Merge Maxx 950 Pásový shrnovač KUHN Merge Maxx 950
Pásový shrnovač KUHN Merge Maxx 950 zvládne sběr materiálu všech typů a délky díky nastavitelnému usměrňovači. Shrnování píce transportem po pásu a nikoli po zemi, čímž se zabrání kontaminaci píce hlínou a kameny. Různé varianty shrnování materiálu. Tvorba rovnoměrných řádků s možností využití clony, která je nově ve výbavě na přání a která umožňuje nastavit šířku řádku. Vysoká výkonnost díky záběru 9,50 m a díky vysoké pracovní rychlosti.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nosič nástaveb ZDT Grand Super Nosič nástaveb ZDT Grand Super
Poptáváte univerzální nosič nástaveb? Pak neváhejte a obraťte se na nás. Nabízíme vám kontejnerový nosič české společnosti ZDT model Grand Super s nosností až 10 tun. Tento nosič nástaveb můžete snadno osadit širokým spektrem zemědělské techniky. Takto sestavený víceúčelový nosič nástaveb zefektivní vaše podnikání a ušetří čas i nemalé náklady.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Návěs ZDT NV7 Návěs ZDT NV7
Návěs ZDT NV7 s nosností 6 tun slouží pro přepravu kusových předmětů nebo balíků slámy a dalších zemědělských komodit. Přepravník má nízkou ložnou plochu  pro snadné nakládání. Lze ho vybavit bočnicí na zábranou na balíky. Přepravník je možné upravit také pro přepravu strojů.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Traktor VALTRA A-série Traktor VALTRA A-série
Traktory 4. generace řady A Series jsou zbrusu nové traktory, které výrazně odráží hodnoty značky Valtra a snahu společnosti vyhovět požadavkům zákazníků.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový žací stroj KUHN Select GMD 16/20/24/28 Diskový žací stroj KUHN Select GMD 16/20/24/28
Diskový žací stroj KUHN řady Select GMD 16/20/24/28 je ideálním strojem pro zemědělce, kteří hledají jednoduchý a přitom robustní a spolehlivý žací stroj. Tento stroj využívá osvědčených technologií, které se používaly i u starších modelů. Žací lišta řady 100 se vyznačuje vysokou spolehlivostí a životností s velmi dobrou kvalitou sečení. Jištění žací lišty ProtectaDrive chrání hnací mechanismus v případě nárazu na překážku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Traktor VALTRA G-série Traktor VALTRA G-série
Série G je první v páté generaci traktorů Valtra a zároveň zbrusu nová modelová řada, která se řadí mezi populární série A a N. Série G je také prvním traktorem v rozsahu výkonu 100–145 k, který nabízí ovládání SmartTouch a plnou nabídku funkcí pro precizní zemědělství.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Traktor VALTRA N-série Traktor VALTRA N-série
Traktory VALTRA série N 4. generace v sobě kombinují spolehlivostsnadné používání a nízké celkové provozní náklady. Jedná se o moderní, dynamické a kompaktní traktory s úžasným vzhledem. S výkonem motoru 185 koní je model N174 dokonce nejvýkonnějším čtyřválcovým traktorem vůbec, navíc s nejlepším poměrem výkonu a hmotnosti ve své třídě.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový žací stroj KUHN Select GMD 240/280/310 Diskový žací stroj KUHN Select GMD 240/280/310
Diskový žací stroj KUHN řady Select GMD 240/280/310 je ideální pro zemědělce, kteří potřebují posekat větší plochy při vyšších pojezdových rychlostech. Robustní, spolehlivý, komfortní. Žací lišta řady 100 se vyznačuje vysokou spolehlivostí a životností s velmi dobrou kvalitou sečení. Jištění žací lišty ProtectaDrive chrání hnací mechanismus v případě nárazu na překážku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Traktor VALTRA T-série Traktor VALTRA T-série
Nová generace traktorů VALTRA T-série byla navržena dle požadavků farmářů a podnikatelů. Traktor v sobě kombinuje tradiční výkon a sílu s nepřekonatelnou variabilitou. Je spolehlivý, snadno se používá a vykazuje nízké náklady na provoz. Nová Série T spojuje nejmodernější technologie, které tento traktor řadí mezi leadry na trhu. Řada nových vlastností dále zvětšuje výkon a komfort a tím posouvá produktivitu na novou úroveň.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.