Mulčovače

Potřebujete zkulturnit travnaté, hustě zarostlé plochy? Nabízíme vám mulčovače od předních výrobců v oboru, české společnosti Agroservis Šálek Prostějov a německé firmy Mulching Systems. Tyto za traktory agregovatelné mulčovače jsou výkonné stroje určené pro udržování travnatých ploch, např. příkopů, zelených ostrůvků apod. Jedná se o produkty zhotovené z velmi kvalitních a odolných materiálů. K tomu vám poskytneme nejen záruční, ale také pozáruční servis v našem středisku zemědělské techniky v Týništi nad Orlicí.
Zobrazit produkty výrobce
(20)
(3)
(2)
(6)
(2)
(6)
(1)
Mulčovač se sběrem Peruzzo Tigr Mulčovač se sběrem Peruzzo Tigr
Mulčovač se sběrem Peruzzo Tiger je určen především pro profesionální sekání v obcích nebo sportovních klubech. Mulčovač se dodává s velkou kapacitou sběru. Řezací hlava opisuje nerovnosti terénu nezávisle na rámu stroje a tím umožňuje dokonalé sekání a mulčování i v horším terénu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač se sběrem Peruzzo Jaguar Mulčovač se sběrem Peruzzo Jaguar
Mulčovač se sběrem Peruzzo Jaguar je výborný na sekání a mulčování trávy. Vhodný je na udržované trávníky o velkých rozměrech. Sběrný koš se vyklápí hydraulicky a to až do výšky 2 metry. Díky tomuto zdvihu je možné vyklopit namulčovanou hmotu přímo na vozík.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač se sběrem Peruzzo Elephant Mulčovač se sběrem Peruzzo Elephant
Mulčovač se sběrem Peruzzo Elephant je profesionální těžká sekačka a je určena především pro sekání v náročných podmínkách. Své použití najde především při sekání a drcení vysoké trávy ale i větví o menším průměru. Nože mulčovače Elephant jsou zesílené což prodlužuje jejich životnost i při dlouhodobém sekání nerovných ploch. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač se sběrem Peruzzo Panther Mulčovač se sběrem Peruzzo Panther
Mulčovač se sběrem Peruzzo Panther a Panther Professional je sekačka s mulčováním určená pro dokonalé sekání trávy a její přímé mulčování během jedné jízdy. Panther Professional má vysoký zdvih až 195 cm a díky tomu lze vyklápět namulčovanou hmotu přímo na vozík. Jedná se o profesionální mulčovač vhodný pro traktory s výkonem 40-50HP.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel Robocut Mulčovač McConnel Robocut
Mulčovač McConnel Robocut je dálkově řízený mulčovač, určený na práci v těžko přístupném terénu, kam se s tradiční sekačkou nebo mulčovačem nedostanete a použití křovinořezu je nepohodlné či nebezpečné. Stroj má velmi nízko položené těžiště a jeho konstrukční řešení zaručuje plné využití se svahovou dostupností 55° ve všech směrech. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač McConnel PA 4745 Mulčovač McConnel PA 4745
Plošný mulčovač McConnel PA 4745 s pracovním záběrem 1.2 m je vybaven plovákem, který umožňuje, aby mulčovač automaticky sledovat obrysy země ve svislé rovině. Ideálně se hodí pro krajnici, díky tomuto systému se výrazně snižuje nutnost zásahu obsluhy. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Příkopový mulčovač ORSI CUT 030 Příkopový mulčovač ORSI CUT 030
Příkopové mulčovací rameno ORSI 030 pro lehčí traktor o výkonu 16 koní s minimální hmotností 800 kg. Pracovní záběr je u tohoto ramena 107 cm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Příkopový mulčovač ORSI CUT 029 Příkopový mulčovač ORSI CUT 029

Příkopový mulčovač ORSI CUT 029 má rozměry, které usnadňují montáž na přední, zadní a reverzibilní verze na lehčí traktory o výkonu 16HP a minimální hmotností 800 kg. Pracovní záběr činí 105 cm.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač AZM Vares Mulčovač AZM Vares
Mulčovač AZM Vares je určen pro traktory se zadním tříbodovým systémem a výkonem 12-50 HP.  Mulčovací stroje VARES AZM jsou určeny k údržbě vysokých nebo silně zaplevelených porostů, ale i čištění a údržbě a rekultivaci ostatních zelených ploch. 
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač se sběrem Peruzzo Canguro Mulčovač se sběrem Peruzzo Canguro
Mulčovače se sběrem Peruzzo Canguro Normal a Canguro Professional  jsou mulčovače se sběrem určené pro náročné domácí uživatele, obce a lesnictví. Tráva je během jednoho průjezdu mulčovače posekána a namulčována. Posekanou a namulčovanou hmotu lze vysypat ručně nebo hydraulicky. Mulčovač Canguro Professional má vysoký zdvih, který zajišťují silné hydraulické písty a lze sypat přímo do vozíku.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač se sběrem Peruzzo Koala Mulčovač se sběrem Peruzzo Koala
Mulčovače se sběrem Peruzzo Koala a Koala Professional jsou navrženy na sekání a mulčování travních ploch během jedné jízdy. Určeny jsou pro lehké traktory s nízkou hmotností a výkonem - od 16 do 25 HP. Zapojení do traktoru je tříbodovým závěsem. Namulčovaná hmota je vysypávána buď ruční klikou nebo hydraulickými zvedáky.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Šálek Mul Traverz Mulčovač Šálek Mul Traverz
Horizontálně posuvný mulčovač Šálek Mul Traverz je kompaktní a mnohostranně využitelný stroj. Díky horizontálnímu posunu lze snadno obsekat překážky v travním porostu např. kmeny stromů, sloupy, obrubníky apod. Mulčovač je vhodný pro plošné mulčovaní, pro mulčování trávy, listí, vysokých a hustě zaplevelených porostů, pro drcení odřezaných větví v sadech, vinicích, parcích, pro drcení bramborové natě a obdobných produktů, pro čištění parků, sadů, sportovišť a veřejné a městské zeleně.
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Šálek Mul Mulčovač Šálek Mul
Mulčovač Šálek Mul je kompaktní a mnohostranně využitelný stroj vhodný především pro plošné drcení, mulčování trávy, listí, vysokých a hustě zaplevelených porostů, pro drcení odřezaných větví v sadech, vinicích a parcích, pro drcení bramborové natě, kukuřičných a slunečnicových zbytků, pro čištění parků, sadů, sportovišť, veřejné a městské zeleně.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač se sběrem Šálek BISON Mulčovač se sběrem Šálek BISON
Mulčovač se sběrem Šálek BISON je kompaktní a mnohostranně využitelný stroj. Nalezne uplatnění při plošném mulčování s možností sběru (sebranou trávu lze použít ke krmení), při mulčování trávy, listí, vysokých a zaplevelených porostů, při sběru listí, trávy a podobných nánosů, při čištění parků, sadů, sportovišť a městské zeleně, a při drcení a sběru bramborové natě.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-C Mulčovač Mulchsysteme MU-C
Mulčovač Mulchsysteme MU-C je profesionální čelní nebo zadní mulčovač pro traktory o výkonu 12-35 HP. Volitelně možnost používání karbidových plazů. Mulčovač je vyroben z vysoce kvalitní oceli QSt/E.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-C/S Mulčovač Mulchsysteme MU-C/S
Mulčovč Mulchsysteme MU-C/S je stranově výkyvný s agregací do zadního tříbodového závěsu. Vhodný je pro traktory do 30 HP. Volitelná výbava mulčovače je vnitřní výměnná vložka pláště, hydraulický rozvaděč s křížovým ovládáním se 150 cm bowdenem, výstražné desky a osvětlení, alternativní trojité nože, počítadlo pracovních hodin s elektronickým senzorem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-FM Mulčovač Mulchsysteme MU-FM
Čelní mulčovač Mulchsysteme MU-FM s dvoubodovým závěsem pro agregasi s žacím strojem Kubota, John Deere, Iseki, Shibaura aj. Mulčovač je určen pro traktory s max. 40 HP. Volitelná výbava k tomuto stroji je 3bodový závěs pro trojúhelníkový rychloupínací A rám kategorie 0, výškově nastavitelná gumová kolečka, 360° rotace, dodatečná řada hřebenového protiostří "Shark fin".
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-FM/Hydro Mulčovač Mulchsysteme MU-FM/Hydro
Speciální čelní mulčovač Mulchsysteme MU-FM/Hydro na hydraulický pohon. Tento profesionální čelní mulčovač je určen pro traktory s  požadovaným množstvím oleje 32 l/min při 180 bar. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-E Mulčovač Mulchsysteme MU-E
Tento profesionální mulčovač je vhodný pro traktory o výkonu do 60 HP. Mulčovač je možné připojit jak do zadního tak do předního tříbodového závěsu. Pohon mulčovače je buď mechanický nebo hydraulický.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Mulčovač Mulchsysteme MU-FM/S Mulčovač Mulchsysteme MU-FM/S
Univerzální stranově výsuvný mulčovač Mulchsysteme MU-FM/S pro traktory s výkonem do 45 HP a pracovním záběrem až 1,6 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.