Baličky sena

Uskladněte seno efektivně s ohledem na jeho výslednou kvalitu. Nabízíme vám baličky sena od předních výrobců v oboru, společností KuhnKverneland. Poskytneme vám záručnípozáruční servis včetně dodávek náhradních dílů.
Zobrazit produkty výrobce
(19)
(5)
(8)
(6)
Balička píce KUBOTA WR1850 Balička píce KUBOTA WR1850

Tažené baličky Kubota řady WR1850 jsou agregované do závěsu traktoru s jednoduchým, ale velmi spolehlivým způsobem balení balíků senáže.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce Kverneland 7820 Balička píce Kverneland 7820
Balička píce Kverneland 7820 disponuje samonakládacím mechanismem pro plynulou nakládku a vykládku balíků. Zvedněte balík a zabalte jej během přesunu na úložiště. Balík 7820 umožňuje snadnou a plynulou samonakládku balíků. Balík se plynule zvedne dvěma vodicími válci. Oběžný předpínač fólie zajišťuje rychlé a přesné zabalení.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce KUBOTA WR1600 Balička píce KUBOTA WR1600

Tažené baličky Kubota řady WR1600 jsou agregované do závěsu traktoru s jednoduchým, ale velmi spolehlivým způsobem balení balíků senáže.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce KUBOTA WR1400 Balička píce KUBOTA WR1400

Tažené baličky Kubota řady WR1400 jsou agregované do závěsu traktoru s jednoduchým, ale velmi spolehlivým způsobem balení balíků senáže.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce KUBOTA WR1250 Balička píce KUBOTA WR1250

Nesené samonakládací baličky Kubota řady WR1250 jsou agregované na tříbodovém závěsu traktoru s jednoduchým, ale velmi spolehlivým způsobem balení balíků senáže.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce KUBOTA WR1100 Balička píce KUBOTA WR1100

Nesené baličky Kubota řady WR1100 jsou agregované na tříbodovém závěsu traktoru s jednoduchým, ale velmi spolehlivým způsobem balení balíků senáže.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička píce KVERNELAND 7820 C Nesená balička píce KVERNELAND 7820 C

Stroj Kverneland 7820 disponuje samonakládacím mechanismem pro plynulou nakládku a vykládku balíků. Zvedněte balík a zabalte jej během přesunu na úložiště. Balík 7820 umožňuje snadnou a plynulou samonakládku balíků. Balík se plynule zvedne dvěma vodicími válci. Oběžný předpínač fólie zajišťuje rychlé a přesné zabalení.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička píce Kverneland 7850 Balička píce Kverneland 7850
Balička píce Kverneland 7850 je profesionální návěsná balička s pevným stolem a dvěma oběžnými rameny. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička sena KVERNELAND Taarup 7710 C Balička sena KVERNELAND Taarup 7710 C
Balička sena KVERNELAND Taarup 7710 je ideální nesenou baličkou píce pro stacionární provoz, kdy jsou balíky transportovány na skladovou plochu a zde zabaleny. Balička zabalí balíky jeden jako druhý a dělá to šetrně. Lze ji agregovat za traktor jak s přední, tak zadní hydraulikou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička sena KVERNELAND Taarup 7730 M/C Balička sena KVERNELAND Taarup 7730 M/C

Stroj Kverneland 7730 je tažená balička navržená pro menší traktory. Stroj se velmi snadno ovládá; i mechanická verze nabízí plně automatické odříznutí a přípravu fólie pro další balík.

Hydraulicky řízené nakládací rameno je umístěno na pravé straně a může manipulovat s balíky s průměrem od 1,20 m do 1,50 m.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Balička sena KVERNELAND Taarup 7740 M/C Balička sena KVERNELAND Taarup 7740 M/C

Tažený stroj Kverneland 7740 je ideální pro uživatele, kteří balí velké počty balíků, ale stále upřednostňují systém balení s otočným stolem. Je navržen pro vysokovýkonné činnosti i v náročných nebo svažitých podmínkách. Stroj Kverneland 7740 disponuje masivní konstrukcí a je schopen manipulovat s balíky do hmotnosti 1 400 kg.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1110 Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1110
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1110 do 3-bodového závěsu. Ideální pro balení balíků jak na poli, tak i na místě skladování. Balení na místě skladování znamená minimální riziko jakéhokoliv poškození fólie. Vybavena rychle se otáčejícím balícím stolem, který umožňuje obalit balík fólií z držáku fólie. Balička RW 1100 může být ovládána přes dálkové ovládáníbovdeny se dvěmi pákami nebo přes počítačový ovládací terminál.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1200 Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1200
Nesená balička kulatých balíků KUHN RW 1200 do 3-bodového závěsu je samonakládací balička určená pro nakládaní, přepravu a balení balíků i za jízdy. Díky své konstrukci je balička připojena velmi blízko k traktoru, což přispívá ke stabilitě a dobrému rozložení hmotnosti během balení a transportu. Balička může být ovládána přes bowdeny se 2 pákami nebo přes počítačový ovládací terminál.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1410 Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1410
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1410 je všestranná balička s vlastním nakládáním. Díky své nízkoprofilové konstrukci a integrovanému nakládacímu rameni je schopna bez problémů naložit a zabalit balík s hmotností až 1000 kg. Využitím systému s přestavitelným kolem wide track je dosaženo maximální stability baličky na poli s co nejmenší šířkou při transportu.Balička může být ovládána přes bowdeny se 3 pákami nebo přes počítačový ovládací terminál.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1610 Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1610
Tažená balička kulatých balíků KUHN RW 1610 je univerzální balička s vlastním nakládáním. Díky své nízkoprofilové konstrukci a integrovanému nakládacímu rameni je schopna bez problémů naložit a zabalit balík s hmotností až 1000 kg. Možnost balení e-Twin -patentovaný systém, který umožňuje úsporu času během balení o 50 %, větší předpětí fólie a tím i lepší utužení balíků - úspora fólie cca 10 %.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička na kulaté balíky KUHN RW 1810 C Tažená balička na kulaté balíky KUHN RW 1810 C
Tažená balička KUHN RW 1810 C s vlastním nakládánímvysokou kapacitou balení využívající nejnovějších technologií. Patentovaný systém nakládání se zabudovaným ramenem k balícímu stolu umožňuje nakládat balík ve směru jízdy lisu. Po naložení zabalí balík dvě ovíjecí ramena satelitů, každá s jedním držákem fólie, vysokou rychlostí. Po tom, co je balík obalen požadovaným počtem vrstev fólie, je fólie jemně chycena a odříznuta nožem nůžkového typu. Balička RW 1800 může být ovládána přes bowdeny se třemi pákami, přes elektrohydraulický joystick nebo počítačový ovládací terminál.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička hranatých balíků KUHN SW 1104 Nesená balička hranatých balíků KUHN SW 1104
Nesená balička hranatých balíků KUHN SW 1104 je schopna balit středně velké hranaté balíky. Je ideální k balení balíků přímo na uložišti a minimalizuje se tak nebezpečí poškození fólie. Pomocí dálkového ovládání můžete baličku řídit z kabiny nakladače. Hnací energetický prostředek může být buď přímo traktor nebo stacionární agregát power pack. Je vybavena rychle se otáčejícím balícím stolem, který umožňuje obalit balík fólií z držáku fólie. Po tom, co je balík obalen požadovaným počtem vrstev fólie, je fólie chycena a odříznuta hydraulickým nožem. Balička SW 1104 může být ovládána přes dálkové ovládání, bowdeny se dvěma pákami nebo přes počítačový ovládací terminál.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesená balička na hranaté a kulaté balíky KUHN SW 1114 Nesená balička na hranaté a kulaté balíky KUHN SW 1114

Balička RW 1114 je určena ke stacionárnímu balení středně velkých hranolovitých a válcovitých balíků o hmotnosti až 1200 kg. Lze ji využívat jak na poli, tak v místě uskladnění, čímž se snižuje poškození fólie na minimum. Nízké uložení balícího stolu zajišťuje, že není potřeba žádného aktivního tlumiče pádu. Díky možnosti dálkového ovládání je možné, aby pouze jeden pracovník zvládal sám všechny operace jako nakládání, balení a stohování.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Tažená balička na hranaté balíky KUHN SW 4014 Tažená balička na hranaté balíky KUHN SW 4014

Jedná se skutečně o inovativní baličku, která za svou konstrukci a funkce získala nejedno ocenění. Tato universální samonakládací balička na hranolovité a válcovité balíky o hmotnosti až 1500 kg vyniká svojí konstrukcí, která zaručuje snadné nakládání a odkládání balíku jak zepředu tak i zezadu a dokonce i ze špatně přístupných míst. Dva páry ocelových válců zajišťují jemné vyzdvihnutí balíku bez jakéhokoliv rizika znečištění půdou. Balička také vyniká svoji stabilitou. Používá teleskopický rám, díky kterému se z transportní šířky 2,5 m roztáhne na provozní šířku 4 m. Dále vyniká funkcemi, které zvyšují kvalitu a efektivitu balení jako AUTOSWITCH pro jednoduché rozkládání stroje do pracovní polohy, funkcí AUTOLOAD pro plně automatické nakládání nebo INTELLIWRAP s jednotkou 3D pro nejnáročnější uživatele.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.