Secí stroje

Poptáváte kvalitní a spolehlivý secí stroj za zemědělský traktor? Využijte našeho širokého sortimentu a obraťte se na nás. Nabízíme vám secí stroje od předního výrobce v oboru, společnosti Kverneland. Secí stroje Kverneland se vyznačují perfektním zpracováním a vysokou užitnou hodnotou. K tomu vám poskytneme nejen záruční, ale také pozáruční servis v našem servisním středisku zemědělské techniky v Týništi nad Orlicí. 
Zobrazit produkty výrobce
(34)
(12)
(22)
Přesný secí stroj KUBOTA PP1601 Přesný secí stroj KUBOTA PP1601

PP1601F perfektně spojuje vysokou výkonnost a nízký potřebný výkon traktoru. Tažený osmiřádkový sklopný rám může být vybavený zásobníkem na hnojivo o objemu 2 000 l.

Cena Na dotaz
Detail produktu
KVERNELAND DF-2 KVERNELAND DF-2
Stejně jako s Kverneland DF-1 poskytuje modulární nesená konstrukce secího stroje Kverneland DF-2 traktoru maximální vyváženost. Kverneland DF-2 má dvojitý čelní zásobník, který napájí dvě dávkovací zařízení. Ta jsou poháněna záhonovým kolem s hřeby, které běží po pravé straně stroje. Hydraulické pohony ventilátorů a zvedání záhonového kola jsou k dispozici jako zvláštní výbavy. Šikovné umístění všech ventilů a elektrických systémů je přehledné a praktické a zajišťuje snadné nastavování a údržbu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Přesný secí stroj KUBOTA PP1450 Přesný secí stroj KUBOTA PP1450

Tento stroj je založen na zcela nové koncepci rámu, která umožňuje zákazníkovi rychle měnit šířku řádků od minimálních 30 do maximálních 80 cm. Tento koncept rámu kombinuje vysokou spolehlivost výsevního ústrojí s ještě silnějším a univerzálnějším rámem.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Přesný secí stroj KUBOTA PP1300 Přesný secí stroj KUBOTA PP1300

Kubota PP1300 je univerzální přesný secí stroj na kukuřici, slunečnice, polní fazole, řepu, zakrslé fazole, sójové boby, hrách a mnoho dalších druhů osiva. Lze používat řadu různých aplikací a díky většímu pracovnímu záběru nabízí vyšší výkon. Stroj PP1300 je k dispozici s pracovním záběrem 3 metry s flexibilně nastavitelnou šířkou řádků a širokým sortimentem přídavných zařízení.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA TD1001F Secí stroj KUBOTA TD1001F

Kvality secího stroje TD1001F vyniknou především při setí v extrémních podmínkách jako je sucho, mokro, nebo při setí do strniště s velkým množstvím posklizňových zbytků.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA SD3001MP Secí stroj KUBOTA SD3001MP

Kubota SD3001MP představuje profesionální nástavbový secí stroj pro kombinaci s rotačními bránami Kubota.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA SD3001CMP Secí stroj KUBOTA SD3001CMP

Kubota SD3001CMP představuje profesionální nástavbový secí stroj, který je schopný sít více plodin současně, nebo sít se současným přihnojováním. Secí stroj vyniká především jednoduchou obsluhou, velkým a snadno přístupným zásobníkem osiva, který je posunutý co nejblíže závěsu.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA SD2001MP Secí stroj KUBOTA SD2001MP

Kubota SD2001MP představuje profesionální nástavbový secí stroj pro kombinaci s rotačními bránami Kubota.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA SD2000M Secí stroj KUBOTA SD2000M

Kubota SD2000M je profesionální pneumatický nástavbový secí stroj pro střední farmy. Vyrábí se v záběrech 3, 3,5 a 4 m. Centrálně umístěný dávkovač si snadno poradí s dávkováním jakékoliv plodiny.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA SD1000M Secí stroj KUBOTA SD1000M

Kubota SD1000M je lehký nástavbový secí stroj pro kombinaci s rotačními bránami. Jedním přejezdem se tak připraví seťové lůžko a kvalitně zaseje.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj KUBOTA SD1000 Secí stroj KUBOTA SD1000

Kompaktní nesený pneumatický secí stroj pro agregaci s lehkými traktory. Kubota SD1000 je ideální stroj pro malé a střední farmy, které hledají lehký, ekonomicky nenáročný, avšak spolehlivý secí stroj.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Přesný secí stroj KUBOTA SC1001 Přesný secí stroj KUBOTA SC1001

SC1001 je tažený secí stroj s pasivní přípravou půdy. Stroj je k dispozici v pracovních záběrech 3 m (pevný), 4 a 6 m (hydraulicky sklopný).

Cena Na dotaz
Detail produktu
Integrovaný pneumatický secí stroj KUBOTA SH200/500 Integrovaný pneumatický secí stroj KUBOTA SH200/500

Integrovaná pneumatická výsevní jednotka umístěna na radličkovém kypřiči nebo na talířovém podmítači je navržena tak, aby se zajistilo včasné zasetí krycí plodiny do strniště.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Kalkulátor výsevku Kalkulátor výsevku
Setí je úloha vyžadující velmi přesné základní nastavení stroje. Je důležité správně nakonfigurovat stroj i traktor pro optimalizaci efektního používání a využití výhod secích vstupů. Informace v této aplikaci Vám pomohou rychle najít správná a přesná nastavení pro Váš secí stroj Kverneland. Uvědomte si prosím, že se tento nástroj týká jen secích strojů s mechanickým pohonem. Úplné informace k nastavení svého secího stroje najdete k návodu k používání. Získejte přímý přístup ke kalkulátoru výsevku. Secí aplikace Kverneland Group jsou k dispozici bezplatně prostřednictvím App Store a Google Play.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Univerzální secí stroj Kverneland U-drill plus Univerzální secí stroj Kverneland U-drill plus
V závislosti na pracovním záběru je objem zásobníku 3000 l (3m-4m) a 4350 l (6m). Zásobník pevné verze U-drill je rozdělen podélně a dvě dávkovací zařízení jsou umístěna na každé straně. Rozložení osiva a hnojiva je 40 : 60. U-drill plus je speciálně přizpůsoben potřebám přesného umístění hnojiva u osiva. Tyto plodiny mohou vykazovat značný nárust výnosů při aplikaci hnojiv s relativně vysokým podílem fosfátu společně s osivem. Ve skandinávských a východoevropských zemích je hnojivo běžně umístěno mezi setými řádky vedle a pod semenem, zatímco v jiných zemích např. ve Skotsku je preferovanou metodou použití osiva i hnojiva ve stejném řádku. Tento secí stroj je schopen dávkovat 400 kg hnojiva na hektar. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový secí stroj Kverneland TS-drill Radličkový secí stroj Kverneland TS-drill
Ekonomicky výhodná alternativa secího stroje. Kvality secího stroje TS-drill nejvíce vyniknou především při setí v extrémních podmínkách jako je sucho, mokro, nebo při setí do strniště s velkým množstvím posklizňových zbytků. Rozmístění radliček do pěti řad a čtyři pojezdová (hloubková) kola umožňují stroji TS-drill přesné ukládání osiva do seťového lůžka. Flexibilita stroje umožňuje při konvenčních i minimalizačních postupech zpracování půdy. Secí stroj ts-drill je plně ISOBUS kompatibilní, takže je lze připojit k jakémukoliv ISOBUS kompatibilnímu terminálu. Dávkovač osiva ELDOS s elektropohonem je snadno přístupný pro údržbu a kalibraci, kterou lze ovládat přímo na dávkovači.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kverneland DF 1 Kverneland DF 1
Modulární konstrukce secího stroje DF-1 zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti celé sestavy stroje poskytující traktoru maximální vyváženost. To zlepšuje jak bezpečnost, tak také řiditelnost a současně poskytuje řidiči neomezený výhled na celou konfiguraci stroje. Kverneland DF-1 jsou flexibilnější než běžné secí stroje. Mohou se používat pro konvenční a přesné setí. Pro přesné setí je čelní zásobník vybavený speciálními dávkovači a vhodnou rozdělovací hlavou pro přihnojování v řádcích. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Secí stroj Kverneland DA Secí stroj Kverneland DA
Kverneland DA je lehký nesený secí stroj pro montáž na rotačních branách, rotačních kypřičích a radličkových kultivátorech. Kverneland DA se může používat jak samostatně, tak také jako traktorem nesený stroj (tzn. bez nářadí na zpracování půdy) nebo v kombinaci s různým nářadím. Kultivace a setí se pak mohou provádět jedním průchodem. Tuto konverzi umožňuje Coupling System, rychlozávěs pro montáž na nářadí. Standardní stroj je vybavený pohonem s klínovým řemenem a otáčkami 1000 ot/min. V případě potřeby ho lze dodat rovněž s hydraulickým pohonem jako zvláštní výbavou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Přesný secí stroj KVERNELAND Optima V Přesný secí stroj KVERNELAND Optima V
Přesný secí stroj KVERNELAND Optima V na kukuřici, slunečnice, polní fazole, nepeletovanou řepu, peletovanou řepu, zakrslé fazole, sójové boby, hrách a mnoho dalších druhů osiva. Lze ho používat pro řadu různých aplikací a díky zvětšenému pracovnímu záběru nabízí vyšší výkon. Šířku řádku lze nastavit.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Přesný secí stroj Kverneland Optima TFprofi SX Přesný secí stroj Kverneland Optima TFprofi SX
Kverneland Optima TFprofi perfektně spojuje vysokou výkonnost a nízký potřebný výkon traktoru. Tažený, šesti nebo osmiřádkový sklopný rám může být vybavený zásobníkem na hnojivo o objemu 1 340 litrů. Stroj Optima TFprofi může být tažen traktorem s výkonem 80 koní a nevyžaduje žádné zvedání. Když je tento stroj vybavený hydraulickým pohonem nebo hydraulickým čerpadlem pro vývodový hřídel, lze ho používat také s traktory s malým hydraulickým výkonem. Zásobník na hnojivo lze snadno naplnit čelním nakladačem - k dispozici jsou různé přihnojovací radličky. Jako zvláštní výbava je k dispozici rozmetadlo mikrogranulí.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
1 2>>
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.