Zametací kartáče

Zobrazit produkty výrobce
(13)
(11)
(1)
(1)
Chodníkový zametací kartáč Agrometall ZCH Chodníkový zametací kartáč Agrometall ZCH
Chodníkový zametací kartáč Agrometall ZCH je určen k letní i zimní údržbě chodníků a komunikací. Zametač je určen pro zametání běžných nečistot na zpevněných plochách (např. parkoviště, komunikace, dvory). Pohon je řešen hydromotorem nebo od vývodové hřídele. Zametač je vybaven středovou převodovkou a je ideální na použití v omezených prostorech. Vybaven je plastovými kryty kartáčů proti poškození fasád.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall SM Zametač Agrometall SM
Zametač Agrometall SM je profesionální volbou pro jednoduché a efektivní zametání a čištění. Univerzální zametač s bezúdržbovým provozem. Robustná ocelová konstrukce zametače dává možnost rychle a důkladně pracovat ve všech oblastech použití. Možno připojit čelně nebo vzadu. Vhodné do velmi prašného prostředí. Slouží pro zametání všech materiálů - kamení, hlíny, bláta, listí, obalových materiálů, sněhu, pilin, hoblin, obilí, sypkých materiálů apod. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-M Nesený zametač Agrometall KM-M
Nesený zametač Agrometall KM-M je určený především pro malotraktory a komunální stroje, slouží k zametání dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť, stavenišť a ostatních ploch a to při celoročním nasazení. Jsou určeny pro všechny, kterým není lhostejné v jakém prostředí se pohybují. Možnosti použití a výkonnost závisí pouze na zvoleném nosiči. Připojují se na čelní nebo zadní tříbodový závěs.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-T Nesený zametač Agrometall KM-T
Nesený zametač Agrometall KM-T je určený pro traktory. Je velmi robustní a jeho konstrukce je osvědčená s minimálními nároky na údržbu. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je snadné a rychlé. Zametače agregované na traktory s označením KM-T se vyrábí ve dvojím provedení-hnané kardanem, nebo hydromotorem. U zametačů hnaných hydromotorem je třeba min.40 l průtoku oleje a 16 Mpa tlaku hydraulické soustavy malotraktoru. Možnost použití a výkonnost závisí pouze na zvoleném nosiči.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač s pevným úhlem natočení Agrometall KM-P Zametač s pevným úhlem natočení Agrometall KM-P
Zametač s pevným úhlem natočení Agrometall KM-P je nejlacinější varianta pro traktory, malotraktory a komunální nosiče. Zametače typového označení KM-P se používají ke smetání nečistot nebo sněhu ke kraji vozovky. Jsou natočeny na pravou stranu pod úhlem 20º. Konstrukce rámu a závěsu zametače umožňuje jeho použití jak na čelním, tak na zadním závěsu traktoru i malotraktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-S Nesený zametač Agrometall KM-S
Nesené zametače Agrometall KM-S pro stavební stroje slouží k zametání dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť, stavenišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení nevyžaduje přílišnou pracovní i časovou náročnost. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je rychlé a snadné. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Čelní zametač Agrometall ZK Čelní zametač Agrometall ZK
Jediný typ zametače, který se vyrábí s průměrem válce 400 nebo 530 mm. Středový pohon a univerzální závěs dovolí připojení zametače k většině malotraktorů. Zametač je určen pro zametání běžných nečistot na zpevněných plochách (např. parkoviště, komunikace, dvory), nebo k odmetávání čerstvě napadaného sněhu. Zametač se středovou převodovkou je ideální pro použití na chodnicích a prostorách s omezeným prostorem. Gumové kryty boků kartáčů zabraňují poškození např. fasád domů a chodníků.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametací kartáč Šálek AZM-156 Zametací kartáč Šálek AZM-156
Zametací kartáč Šálek AZM–156 se používá pro zametání komunálních ploch, chodníků, vozovek, při úpravě sportovních ploch a obdobných prostor. Je možné jej použít k zametání prachu a nečistot i na menší poprašek sněhu. Stroj se otáčí proti směru jízdy a shrnuje prach do řádků po pravé straně zametacího kartáče ve směru jízdy malotraktoru. Před kartáčem je umístěno kropící zařízení, které je možné použít v případě zvýšené prašnosti.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametací kartáč RYKOV MK 110 Zametací kartáč RYKOV MK 110
Zametací kartáč RYKOV MK 110 je určený pro připojení k travnímu traktorům, pro zametání chodníků, cest, továrních hal a v zimním období k odklízení menší vrstvy sněhu. Nová konstrukce kartáče je odlehčená a nezatěžuje nápravu výkonostně i konstrukčně slabších travních traktorů. Kartáč je určen pro domácí užití a menší komunální plochy.
 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall FK-M Zametač Agrometall FK-M
Čelně nesené zametače Agrometall FK-M pro malotraktory a komunální stroje slouží k celoročnímu nasazení zametání dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť a ostatních ploch. Zametače agregované na malotraktory s označením FK-M se vyrábí ve dvojím provedení: zametače hnané kardanem, nebo zametače hnané hydromotorem. Obě varianty zametačů jsou v pracovních záběrech 1250, 1550 a 1850 mm, s průměrem zametacího válce 530 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall SW-S Zametač Agrometall SW-S
Zametač Agrometall SW-S pro stavební a komunální stroje je osvědčené robustní konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení nevyžaduje přílišnou časovou i pracovní náročnost. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je rychlé a snadné. Zametače pro stavební stroje jsou v pracovních záběrech 2100 a 2800 mm. Tyto zametače jsou poháněny hydromotorem, pro který je třeba minimálně 50 l průtoku oleje a 16 Mpa tlaku hydraulické soustavy. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall SW-T Zametač Agrometall SW-T
Zametač Agrometall SW-T je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Její přenastavení nevyžaduje přílišnou pracovní i časovou náročnost. Kvalitní a rychlý pracovník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je rychlé a snadné. Zametače agregované na traktory SW-T se vyrábí ve dvojím provedení: zametače hnané kardanem a zametače hnané hydromotorem. Obě varianty zametačů se vyrábí v pracovních záběrech 2100 a 2800 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall OK-S Zametač Agrometall OK-S
Nesené zametače Agrometall OK-S pro stavební a komunální stroje jsou určeny pro zametání hrubých nečistot ve velmi nerovném i nezpevněném terénu. Zametač je robustní osvědčené konstrukce s minimálními nároky na údržbu. Čelně nesený zametač pro nakladače nebo manipulátory je poháněn hydromotorem. Daný typ zametače se vyrábí v pracovním záběru 2100 mm a s univerzálním polypropylenovým kartáčem o průměru 900 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.