Zametací kartáče

Zobrazit produkty výrobce
(17)
(7)
(1)
(5)
(2)
(2)
Zametací kartáč LIMPAR 122 Zametací kartáč LIMPAR 122
Motorový zametací radiální kartáč LIMPAR 122 je vlajkovou lodí řady kartáčů Limpar. Vyniká šířkou zametacího kartáče, nadstavbovými prvky ovládání a přizpůsobení, které výrazně ulehčují práci. Stroj se plně hodí k zametání větších ploch, např. parkovišť, benzínových pump, širokých chodníků apod. Spolehlivost zametacího kartáče je dána díky kompletní výrobě v Německu za použití kvalitních komponent. Stroj má široké využití po celý rok, od jara do podzimu pro odklízení nečistot, v zimě pro úklid sněhové nadílky.
Cena s DPH 82 200
Cena bez DPH 67 934 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč LIMPAR 102 Zametací kartáč LIMPAR 102
Motorový zametací radiální kartáč LIMPAR 102 se řadí mezi plně profesionální stroje. Nadstavbové prvky ovládání a přizpůsobení z něj dělají velice výkonného pomocníka. Tento stroj se plně hodí k zametání větších ploch, např. parkovišť, benzínových pump, širokých chodníků apod. Kvalita těchto výrobků je zajištěna díky kompletní výrobě v Německu za použití velice kvalitních komponentů. Zametací kartáč má široké využití po celý rok, během roku pro odklízení nečistot, v zimě pro úklid sněhové nadílky.
Cena s DPH 73 800
Cena bez DPH 60 992 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč LIMPAR 82 VARIO Zametací kartáč LIMPAR 82 VARIO
Motorový zametací kartáč LIMPAR 82 Vario se řadí mezi plně profesionální stroje. Stroj je bytelnější, delší a pevnější stavby. Nadstavbové prvky ovládání a přizpůsobení z něj dělají velice pohodlného pomocníka. Tento stroj se plně hodí k zametání větších ploch. Jeho pracovní šíře 80 cm však stále nechává možnost protáhnout se i užšími místy. Tento stroj má široké využití po celý rok, během roku pro odklízení nečistot a v zimě pro úklid sněhové nadílky.
Cena s DPH 58 000
Cena bez DPH 47 934 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč RYKOV ZKK 110 Zametací kartáč RYKOV ZKK 110
Zametací kartáč s pohonem řemene k travním traktorům, s nímž zamete velké plochy od nečistot i sněhu. Pohon je řemenem od elektromagnetické spojky. Snadné připojení k travnímu traktoru - pouze 2 šrouby, není zapotřebí vrtat otvory do rámu traktoru, lehká konstrukce, nízká cena, nový design, celoroční využití, vyměnitelnost zametacích válců za provzdušňovací.
Cena s DPH 29 900
Cena bez DPH 24 711 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč RYKOV MK 110 Zametací kartáč RYKOV MK 110
Zametací kartáč RYKOV MK 110 je určený pro připojení k travnímu traktorům, pro zametání chodníků, cest, továrních hal a v zimním období k odklízení menší vrstvy sněhu. Nová konstrukce kartáče je odlehčená a nezatěžuje nápravu výkonostně i konstrukčně slabších travních traktorů. Kartáč je určen pro domácí užití a menší komunální plochy.
 
Cena s DPH 39 900
Cena bez DPH 32 975 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč LIMPAR 78 Zametací kartáč LIMPAR 78
Zametací kartáč Limpar 78 se již řadí mezi plně profesionální stroje. Již při prvním pohledu se jedná o stroj podstatně bytelnější, delší a pevnější stavby. Nadstavbové prvky ovládání a přizpůsobení z něj dělají velice pohodlného pomocníka. Tento stroj se plně hodí k zametání větších ploch. Jeho šíře 80 cm nám však stále nechává možnost protáhnout se i užšími místy.
Cena s DPH 47 300
Cena bez DPH 39 091 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč Limpar 84 PRO Zametací kartáč Limpar 84 PRO
Zametací kartáč Limpar 84 PRO je skutečná volba profesionálů. Jeho veliký kartáč ocení především ti, kdo jej využijí k odklízení sněhu. Tento stroj si hravě poradí s 20 cm sněhu a plochu vymete dočista od čerstvě napadaného sněhu. Jeho výkon nás však nezklame ani při jarním, letním či podzimním úklidu. Již při prvním pohledu se jedná o stroj podstatně bytelnější, delší a pevnější stavby. 
Cena s DPH 77 900
Cena bez DPH 64 380 Kč
Detail produktu
Zametací kartáč Šálek AZM-156 Zametací kartáč Šálek AZM-156
Zametací kartáč Šálek AZM–156 se používá pro zametání komunálních ploch, chodníků, vozovek, při úpravě sportovních ploch a obdobných prostor. Je možné jej použít k zametání prachu a nečistot i na menší poprašek sněhu. Stroj se otáčí proti směru jízdy a shrnuje prach do řádků po pravé straně zametacího kartáče ve směru jízdy malotraktoru. Před kartáčem je umístěno kropící zařízení, které je možné použít v případě zvýšené prašnosti.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall SW Grand Zametač Agrometall SW Grand
Zametač Agrometall SW Grand je určený pro traktory, čelní nakladače a stavební stroje. Zametače řady Grand jsou osvědčené, robustní, stavebnicové konstrukce. K základnímu zametači lze připojit hydraulicky vyklápěnou vanu na nečistoty, hydraulické natáčení zametače, kropení a boční přimetací kartáč, opěrná kola 4.00 na 4 a osvětlení pro provoz na pozemních komunikacích.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač Agrometall ZM Zametač Agrometall ZM
Čelní zametač Agrometall ZM slouží jako doplňkové příslušenství pro různé druhy nosičů, především pro malotraktory, čelní nakladače, sekačky apodobně. V přední části je zametač vybaven stavitelnou clonou proti odlétávání nečistot. Výška kartáče se podle opotřebení nastavuje stavitelnými šrouby na bocích zametače.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Chodníkový zametací kartáč Agrometall ZCH - UH/UZ Chodníkový zametací kartáč Agrometall ZCH - UH/UZ
Chodníkový zametací kartáč Agrometall ZCH - UH/UZ je určen k letní i zimní údržbě chodníků a komunikací. Pohon je řešen hydromotorem nebo od vývodové hřídele. Zametač je vybaven středovou převodovkou a je ideální na použití v omezených prostorech. Vybaven je plastovými kryty kartáčů proti poškození fasád.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-M Nesený zametač Agrometall KM-M
Nesený zametač Agrometall KM-M je určený především pro malotraktory a komunální stroje, slouží k zametání dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť, stavenišť a ostatních ploch a to při celoročním nasazení. Jsou určeny pro všechny, kterým není lhostejné v jakém prostředí se pohybují. Možnosti použití a výkonnost závisí pouze na zvoleném nosiči. Připojují se na čelní nebo zadní tříbodový závěs.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-T Nesený zametač Agrometall KM-T
Nesený zametač Agrometall KM-T je určený pro traktory. Je velmi robustní a jeho konstrukce je osvědčená s minimálními nároky na údržbu. Kvalitní a rychlý pomocník pro těžkou práci. Připojení k pracovnímu prostředku je snadné. Hydraulické natáčení zaručuje maximální využití pracovní efektivity stroje. Možnosti použití a výkonnost závisí pouze an zvoleném nosiči.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Nesený zametač Agrometall KM-S Nesený zametač Agrometall KM-S
Nesené zametače Agrometall KM-S pro stavební stroje slouží k zametání dvorů, ulic, továrních hal, parkovišť, stavenišť a ostatních ploch při celoročním nasazení. Jsou určeny pro všechny, kterým není lhostejné v jakém prostředí se pohybují. Možnosti použití a výkonnost zavisí pouze na zvoleném nosiči. Zametače jsou jednoduché stavebnicové konstrukce.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametač s pevným úhlem natočení Agrometall KM-P Zametač s pevným úhlem natočení Agrometall KM-P
Zametač s pevným úhlem antočení Agrometall KM-P je nejlacinější varianta ro traktory, malotraktory a komunální nosiče. Zametače typového označení KM-P se používají ke smetání nečistot nebo sněhu ke ktaji vozovky. Jsou natočeny na pravou stranu pod úhlem 20º. Konstrukce rámu a závěsu zametače umožňuje jeho použití jak na čelním, tak na zadním závěsu traktoru i malotraktoru.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametací kartáč Pronar ZM Zametací kartáč Pronar ZM
Zametací kartáče Pronar řady ZM jsou nesené kartáče s hydraulickým pohonem s možností sběru nečistot do zásobníku - při sklopení zásobníku nečistot lze pouze zametat se stranovým smetení. V zimním období slouží zametací kartáč pro sběr menší vrstvy čerstvého sněhu. Kartáč lze uchytit čelně nebo za traktor. Optimální pracovní rychlost je 6 km/hod. Ke kartáči lze připojit i kropení s elektrickým čerpadlem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Zametací kartáč Pronar ZMC Zametací kartáč Pronar ZMC
Zametací kartáče Pronar řady ZMC jsou tažené kartáče pro úklid silně znečištěných komunikací. Zařízení ZMC je osazeno 2 talířovými kartáči s plynule stavitelnou regulací otáček, má podtlakový nebo mechanický systém nasávání nečistot se sací koncovkou vedenou nad povrchem. Zametací kartáč má vlastní zásobník nečistot hydraulicky výklopný do výše 1,66 m, vlastní kropení ovládané elektricky čerpadlem, dvouokruhové brzdy a hydraulickou regulaci oje závěsu.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.