Předseťová příprava

Zobrazit produkty výrobce
(7)
(3)
(2)
(2)
Kompaktor KUBOTA TH4000 Kompaktor KUBOTA TH4000

Přesný kompaktor pro přípravu seťového lůžka. Výkonný přesný kompaktor navržený pro optimální přípravu seťových lůžek pro cukrovku, brambory a zeleninu.

Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor KUBOTA TH3000 Kompaktor KUBOTA TH3000
Díky vynikajícímu rozložení hmotnosti, přesné regulaci hloubky a optimální schopnosti sledovat povrch půdy vytvářejí kompaktory Kubota TH perfektní strukturu ve všech typech půdy. 
Cena Na dotaz
Detail produktu
Kompaktor Kverneland TLG Kompaktor Kverneland TLG
Kompaktor Kverneland TLG je vysoce výkonný přesný kultivátor pro optimální přípravu seťových lůžek pro cukrovku, brambory a zeleninu. Kultivátor TLG sestává ze čtyř pracovních zón: robustní urovnávací desky na přídi, účinného prutového válce pro udržení hloubky, čtyř řad účinných S-hrotů a prstových bran nebo jednoduchého či dvojitého válce na zádi.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený kombinátor Hatzenbichler KOMBI Polonesený kombinátor Hatzenbichler KOMBI
Modelová řada kultivátorů Hatzenbicher KOMBI pro předseťovou přípravu vyráběná v Rakousku obsahuje stroje nesené i tažené. Rozsah záběrů je od 3 do 12 metrů. V jednoduchosti konstrukce strojů na předseťovou přípravu půdy je síla spolehlivosti a účinnosti strojů Hatzenbichler. Kvalita použitého materiálů a dílenského materiálu a dílenského zpracování je pro tyto jednoduché stroje prioritou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Polonesený kombinátor Hatzenbichler TIGER Polonesený kombinátor Hatzenbichler TIGER
Polonesený předseťový kultivátor Hatzenbichler Tiger se dodává s pracovním záběrem od 5 do 7 metrů. V jednoduchosti konstrukce strojů na předseťovou přípravu půdy je síla spolehlivosti a účinnosti strojů Hatzenbichler. Kvalita použitého materiálu a dílenského zpracování je pro tyto jednoduché stroje prioritou. Možnost volby pracovních orgánů určuje stroj pro převající použití v přípravě půdy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Válce KVERNELAND Actiroll Válce KVERNELAND Actiroll
Tažené válce KVERNELAND Actiroll slouží pro zajištění účinného zhutnění půdy, vytvoření dobrého kontaktu semen s půdou (po výsadbě) a kořenů s půdou (po zimních mrazech). Rovněž snižují poréznost půdy a omezují vypařování za suchých podmínek. Díky systému "Contoura'' umí křídla Actiroll a Actiroll HD kopírovat povrch pozemku: podélné otvory v koncích hydraulických válců zajišťují trvalý kontakt křídel s půdou.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Stroj k úpravě povrchů Hatzenbichler DOZER "MASTER" Stroj k úpravě povrchů Hatzenbichler DOZER
Stroj Hatzenbichler DOZER "MASTER" je určen k úpravám závodních drah a travnatých porostů. Dodává se v záběrech od 1,5 do 3 metrů. U tohoto stroje je agregace do tříbodového závěsu traktoru, rám z uzavřených profilů, odpružená smyková deska na hlavním rámu, rozmístění prutů ve 3 řadách, řada zadních utužovacích válců FARMFLEX, zadní, odpružená urovnávací deska, plynulé nastavení pracovní hloubky.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.