Podmítače

Zobrazit produkty výrobce
(10)
(1)
(9)
Podmítač Kverneland Strip-Till - Kultistrip Podmítač Kverneland Strip-Till - Kultistrip
Nový podmítač Strip-Till - Kultistrip je odpovědí společnosti Kverneland na "strip-till", inovační postup zpracování půdy pro řádkové kultury, jako jsou kukuřice, cukrovka, slunečnice nebo řepka.  Pracuje tak, že připraví půdu jen tam, kde se předpokládá její růst. V závislosti na plánované šířce řádku se až 70% povrchu půdy nezpracuje. Tím se nejen chrání půda proti erozi a vysychání, ale také se snižují náklady na její zpracování.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Pro Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Pro
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Pro je mnohostranný stroj určený pro mělké i hlubší obdělávání půdy. Slouží pro zapravení semen plevelů a vypadlých semen obilnin do půdy a následné intenzivní promíchání půdy, což podporuje vyklíčení semen a umožní jejich pozdější účinnou likvidaci. Jeho pracovní záběr činí 2,5 až 7 m.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Farmer Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Farmer
Diskový podmítač KVERNELAND Qualidisc Farmer je ideálním strojem při udržování půdy. Slouží pro zapravení semen plevelůvypadlých semen obilnin do půdy a následné intenzivní promíchání půdy, což podporuje vyklíčení semen a umožní jejich pozdější účinnou likvidaci. Stroj Qualidisc Farmer byl zkonstruován pro operace s pracovní hloubkou do 8 cm. Je o 7 až 15 % lehčí než aktuální Qualidisc, díky čemuž se snáze zvedá a je ideální pro snížení utužení půdy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CLC PRO Classic Radličkový podmítač Kverneland CLC PRO Classic
Radličkový podmítač CLC PRO Classic od firmy Kverneland je nesený kultivátor lehčí konstrukce s nyžší spotřebou zvedací síly hydrauliky traktorů. Jištění radlic je pomocí listové pružiny nebo střižnými šrouby. Třířadé provedení rámu, urovnávací radličky v kombinaci s válcem dle výběru zajišťují konfort při práci s tímto strojem.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CLE Radličkový podmítač Kverneland CLE
Kverneland CLE je stroj pro kypření kolejí a podrývání do maximální hloubky 70 cm. Jištění pracovních orgánů proti přetížení AUTO-RESET listovou pružinou. Robustní "V" rám vyrobený z tepelně zpracovaných profilů. Pracovní těleso  je konstruováno tak, aby nevytvářelo velké hroudy na podrývaném povrchu. Záběr podrývacích ostří 300 mm nebo 650 mm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CLC Evo Radličkový podmítač Kverneland CLC Evo
Radličkový podmítač Kverneland CLC Evo je univerzální stroj pro podmítku a kypření. Lze jej použít i pro podrývání do maximální hloubky 40 cm. Jištění pracovních orgánů proti přetížení je střižným šroubem pro těžké podmínky bez kamenů. V případě práce v kamenitých půdách se podmítač CLC dodává s jištěním Autoreset, známým z pluhů Kverneland.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač KVERNELAND CLC Pro Radličkový podmítač KVERNELAND CLC Pro
Radličkový podmítač KVERNELAND CLC Pro je univerzální nářadí pro podmítku, kypření a podrývání do max. hloubky 35 cm. Jištění pracovních částí proti přetížení je zajištěno listovou pružinou a systémem Auto-Reset, známým u pluhů Kverneland.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Radličkový podmítač Kverneland CTC Radličkový podmítač Kverneland CTC
Radličkový podmítač Kverneland CTC je univerzální nářadí pro hluboké i mělké zpracování půdy. Dvojitý centrální rám má průřez 200 x 200 mm. Průchodnost pod rámem je 870 mm. Pracovní hloubka podmítače se pohybuje v rozmezí od 5 do 28 cm.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový podmítač Hatzenbichler DISKO Diskový podmítač Hatzenbichler DISKO
Nesený diskový stroj na podmítku a zracování půdy Hatzenbichler DISKO je vybaven dvěma řadami disků. Pracovní záběry u tohoto storje jsou od 3 m do 6 m. Diagonálně zavěšené talíře o průměru 540 mm zaručují kvalitní zpracování půdy.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Diskový podmítač Kverneland Visio 200 Diskový podmítač Kverneland Visio 200
Diskový podmítač Kverneland Visio 200 má hydraulicky nebo mechanicky nastavitelný úhel předních i zadních sekcí nezávisle na sobě. Robustní konstrukce a široký výběr zadního nářadí jsou zárukou spolehlivého provozu a kvalitní práce  za všech okolností.
Cena Na dotaz
Detail produktu
Počet produktů na stránku
10 20 30
 
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
ZEMĚDĚLSKÁ, LESNÍ A KOMUNÁLNÍ TECHNIKA V AKCI
494 372 038 centrála
491 462 802 obchodní středisko
494 371 295 auto/pneu servis
494 371 301 zahradní centrum
Čapkova 802, 517 21 Týniště nad Orlicí
Lhota za Červeným Kostelcem 255, 549 41, Červený Kostelec
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Voklik 976, 517 21 Týniště nad Orlicí
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu. Více informací o Cookies.